Перші учасники Docudays UA-2014

03 березня 2014

21 березня 2014 року в Будинку кіно розпочнеться 11-й Docudays UA, а вже наступного дня традиційно стартують перегляди конкурсної програми.

 

Конкурсна програма традиційно демонструватиметься у Червоній та Синій залах Будинку кіно. Тепер у повнометражних конкурсах DOCU/ПРАВО та DOCU/ЖИТТЯ змагатимуться по 10 фільмів. Пропонуємо їх перелік:

 

DOCU/ПРАВО

«День шахтаря»/ Le Jour de Minner, Ґаель Мокaер, Франція, 2013, 80’

«Абу Гараз»/ Abu Haraz, Мачєй Й. Дриґас, Польща, 2013, 73’

«Вітаємо на Фукушімі»/ Welcome to Fukushima, Ален де Алью, Бельгія, Франція, 2013, 59’

«Життя в раю – нелегали по сусідству», Life in Paradise - Illegale in der Nachbarschaft, Роман Вітал, Швейцарія, 2013, 78’

«Зона без вогню: Убивчі поля Шрі-Ланки»/ No Fire Zone:The Killing Fields of Sri Lanka, Каллем Макрей, Великобританія, 2013, 93’

«Ув’язнені»/ Sgurot, Ліят Мер, Ізраїль, 2013, 56’

«Дивне кіно»/ Inny film, Бриґіда Фроштеґа-Кмєчік, Польща, 2013, 54’

«Лінар»/ Linar, Настя Тарасова, Росія, Італія, 2013, 82’

«Капітан і його пірат»/ Der Kapitän und sein Pirat, Енді Вульфф, Німеччина, Бельгія, 2012, 84’

«Материнська мрія»/ Ma Na Sapna, Валері Ґюденю, Швейцарія, 2013, 85’

 

DOCU/ЖИТТЯ

«Присмерк», Валентин Васянович, Україна, 2014, 61’

«Кров»/ Кровь, Алина Рудницкая, Росія, 2013, 62’

«Остання станція»/ La Última Estación, Крістіан Сото, Чилі, 2012, 90’

«Щоденник подорожі»/ Dziennik z podróży, Пьотр Стасік, Польща, 2013, 54’

«Далекобійник та лис»/ Trucker and the Fox, Араш Лахуті, Іран, 2012, 79’

«Нічна робота»/ Night Labor, Девід Редмон, Ешлі Сабін, Канада, США, 2013, 70’

«Американська комуна»/ American Сommune, Рена Мондо, Надін Мундо, США, 2012, 90’

«Бінту»/ Bintou, Сімон Ґаул, Німеччина, 2014, 64’

«Бабуся»/ Bà nôi (grand-maman), Хуа Лі, Канада, 2013, 85’

«Останній лімузин»/ Последний лимузин, Дарья Хлесткіна, Росія, 2013, 73’

 

На світлині: кадр з фільму «Щоденник подорожі»

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020