Презентація фільму «Тарас Шевченко. Ідентифікація» відбудеться на Майдані

07 березня 2014

9 березня, під час святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на Майдані Незалежності відбудеться презентація документального фільму режисера Сергія Проскурні «Тарас Шевченко. Ідентифікація».

 

«Святкування 9 березня відбуватиметься в тому серці, до якого була прикута увага всього світу, всієї Європи, всієї України - на Майдані. Воно пройде за участю перших осіб держави, представників дипломатичного корпусу, митців, науковців, літераторів, громадськості. Включатиме презентацію фільму Сергія Проскурні «Тарас Шевченко. Ідентифікація», - повідомив міністр культури Євген Ніщук.

 

Як писала «Телекритика», у листопаді 2013 року Українська студія хронікально-документальних фільмів розпочала роботу над документальним фільмом «Тарас Шевченко. Ідентифікація». Проект є переможцем пітчингу документальних фільмів про Тараса Шевченка. Бюджет - понад  1, 498 млн грн. За концепцією, це «стрічка про народні уявлення образу Тараса Шевченка, в яких простий український люд ідентифікував поета з  легендарними героями та міфологічними постатями».

 

telekritika.ua

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020