24 березня: що варто відвідати цього дня

23 березня 2018

Ексклюзивні документальні прем'єри, дискусії з експерт(к)ами та майстер-класи від зірок світової документалістики – команда Docudays UA готує для вас сім днів унікальних подій та показів. Отже, коротко про найцікавіші заходи фестивалю цього дня.

 

Віртуальне сьогодення: VR-технології у жанрі документалістики

Кінотеатр «Жовтень» | Класік | 12.00

 

У рамках DOCU/КЛАС запрошуємо на дискусію Наталі Гуменюк та Йосипа Сивенького про особливості роботи з технологією VR 360 при створенні документальних фільмів. У фокусі розмови – проект Громадського ТБ «Рани 360», присвячений українським військовим, які проходять шлях відновлення після поранень у війні на сході України. Виставку можна побачити протягом фестивалю до 29-го березня в IZONE, 1-й поверх.

 

Ґендерна вечірка «Мені Фіолетово»

IZONE | 1-й поверх | 12.00

 

Ґендерна вечірка розкриє таємницю найпопулярнішого кольору року та розкаже все про поняття ґендеру. Працюватимуть три платформи для різного віку: діти, підлітки, дорослі.

 

Ex Libris: Нью-Йоркська публічна бібліотека

Кінотеатр «Україна» | Синя зала | 17.00

 

Нова стрічка видатного режисера Фредеріка Вайзмена, що у своїх роботах досліджує життя американських інституцій. Цього разу він зазирає за лаштунки одного з найвеличніших сховищ знань у світі і показує глядачеві місце гостинності, культурного обміну і навчання.

 

Дельта

Кінотеатр «Україна» | Червона зала | 21.15

Зустріч з режисером

 

Фільм українського режисера Олександра Течинського, володаря почесної нагороди DOK Leipzig у конкурсі «Майбутні майстри». «Зав'южила-запорошила білогрива зимонька. На святих тепер всі сподівання, на молитви наші. Майбутнє відплило, а ми залишились. Заблукали, не потрапили на чарівний корабель. Завдання тепер просте – не згинути в тумані, не подохнути від холоду, не піти під лід».

 

Перлина Африки

Кінотеатр «Жовтень» | Кіноман | 21.15

 

«Перлина Африки» зображає інтимну боротьбу за право на любов. Це історія трансгендерної дівчини-угандійки, яка змушена покинути свою країну – емоційна подорож любові, ненависті і трансгендерності в одному з найбільш трансфобних місць світу.

 

Чільне фото: Кадр з фільму «Перлина Африки» (реж. Джонні фон Валлстрем)

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Приєднуйся до клубу друзів DOCUDAYS UA
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини