Приєднуйтеся до Docudays UA-2018! Фестивальні абонементи за вигідною ціною

24 січня 2018

Кінопрем'єри, дискусії з експерт(к)ами та майстер-класи від зірок світової документалістики — ювілейний XV Docudays UA готує для вас насичений тиждень!

 

Глядачі, які планують присвятити фестивалю максимум часу, можуть купити Абонемент. Дія його поширюється на всі кіносеанси, окрім фестивальних подій, що вимагають окремої реєстрації. До 1 березня Абонемент можна придбати за ціною 600 гривень. З 1-го березня ціна Абонемента становитиме 800 гривень. Для студентів діє знижка: Абонемент можна придбати за 400 гривень.

 

Купити їх можна на нашому сайті на головній сторінці, натиснувши кнопку «Купити Абонемент» або за посиланням.

 

Цього року вартість квитків на всі сеанси фестивалю — 40-60 гривень. Події DOCU/КЛАС, правозахисної програми, відвідування фотовиставки та «Живої бібліотеки» залишаються безкоштовними.

 

Пенсіонери, школярі, учасники та ветерани АТО мають право отримати безкоштовний квиток на кіносеанси. Пільговий квиток дійсний лише за наявності посвідчення.

 

Детальніше про всі умови відвідування фестивалю буде повідомлено додатково. Стежте за нашими новинами на сайті та в соцмережах. І до зустрічі в березні!

 

Чільне фото: Docudays UA-2017

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020