Школа документалістики: лекції та зустрічі DOCU/КЛАС онлайн

30 січня 2018

Менше двох місяців лишилося до ювілейного Docudays UA. І поки ми готуємо насичений на кіно та події березневий тиждень, дивіться щоп'ятниці на ВЕЛИКА ІДЕЯ найкращі записи кіномайстерні Docudays UA-2017!

 

DOCU/КЛАС торік – це публічні діалоги видатних режисерів, пристрасні розмови про монтаж фільмів та розповіді про активістські проекти, де документалістика націлена змінити світ на краще.

 

Режисери Павел Лозінський та Сергій Буковський

 

Перше відео буде доступне онлайн уже в п'ятницю, 2-го лютого. Це зустріч Сергія Буковського та Павла Лозінського, роботи яких показували в програмі «МАЙСТРИ». Обидві стрічки – «Головна роль» Буковського та «Ти не уявляєш, як я тебе люблю» Лозінського порушують тему стосунків дітей та матерів і роблять це по-різному. Розмова двох видатних документалістів, беззаперечно, — «вишенька на торті» майстерні DOCU/КЛАС.

 

Майстер-клас Тесси Мой

 

Щоп'ятниці ви зможете дивитися лекції онлайн на платформі ВЕЛИКА ІДЕЯ. А потім знайти їх у нашій відеотеці на сайті. Усі англомовні лекції перекладені українською мовою. Зокрема, серед них – пристрасна промова про здатність документалістики трансформувати суспільство від засновника Міжнародного фестивалю про права людини One World (Прага, Чеська Республіка) Іґора Блажевича та лекція американської публіцистки Тесси Мой про приклади успішних піар-кампаній фільмів, подання заявок на фестивалі та роботу з фестивалями.

 

Лекція продюсера Улдіса Секуліса

 

Також латвійський продюсер Улдіс Секуліс поділиться суб’єктивним досвідом навігації по різноманітних пітчинґ-форумах і міжнародних воркшопах та секретами пошуків союзників у процесі створення кіно. А команда французьких документалістів із La Fabrique Documentaire розкаже про свій досвід участі в повному циклі документального активізму: від створення критичних документальних робіт до освітніх показів у провінції та створення програм для відомих кінофестивалів.

 

Режисерки Катерина Горностай та Моніка Віллі

 

І на завершення – розмова з Монікою Віллі, яка тісно співпрацювала з Міхаелем Ханеке, Барбарою Альберт та Міхаелем Ґлавоґґером. Важко собі уявити, чи були б знамениті фільми «Смерть робітника» та «Слава блудниці» Ґлавоґґера без її участі. З Монікою спілкується українська режисерка Катерина Горностай.

 

РОЗКЛАД ВИХОДУ ЗАПИСІВ

 

2-ге лютого

Говорять майстри: Павел Лозінський та Сергій Буковський

 

9-те лютого

Лекція Себастьєна Лекордьє: Від документування – до дії

 

16-те лютого

Лекція Іґора Блажевіча: Як запустити фестиваль із місією

 

23-те лютого

Лекція Тесси Мой: Фестивальна промоція та піар фільму

 

2-ге березня

Лекція Улдіса Секуліса: Як найкраще скористатися з кіноіндустріальних заходів

 

9-те березня

Розмова режисерок Моніки Віллі та Катерини Горностай

 

Традиційно DOCU/КЛАС – це простір, у якому документалісти та документалістки діляться досвідом зі своїми молодшими колегами та один з одним. Це зустрічі з відомими кінотворцями, які стали повноцінною частиною нашої індустріальної платформи DOCU/ПРО.

 

Усі фото: Docudays UA-2017

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
23–30
березня 2018
3
мiсяцi до початку прийому заявок

Завантажуйте мобільний додаток Docudays UA


Як зустріли українське документальне кіно в Ніоні
Новини
Як зустріли українське документальне кіно в Ніоні
Команда Docudays UA представила каталог українських документальних фільмів на одному з найбільших фестивалів документального кіно Європи – Visions du reel
Новини
Актуальні можливості для документалістів
Новини
Актуальні можливості для документалістів
Новини
DOCU/ХІТ: найкращі документальні фільми в кінотеатрах країни
Новини
DOCU/ХІТ: найкращі документальні фільми в кінотеатрах країни
З 20-го квітня в Києві стартує DOCU/ХІТ, який на широких екранах презентує документальні стрічки – фаворити міжнародних кінофестивалів. Далі DOCU/ХІТ мандруватиме до Львова, Харкова, Одеси
Новини
Український док на найбільшому швейцарському кінофорумі Vision du ree…
Новини
Український док на найбільшому швейцарському кінофорумі Vision du reel
18 квітня команда Docudays UA презентує каталог українських документальних фільмів на одному з найбільших фестивалів документального кіно Європи
Новини
Занурення. Сім днів у напрузі документального кіно
DOCU/БЛОГ
Занурення. Сім днів у напрузі документального кіно
У блозі інтерн Docudays UA з Республіки Абхазія Тамаз Аблотія розповідає про побачені ним фестивальні фільми, завдяки яким пірнаєш у глибини найболючіших ран суспільства
DOCU/БЛОГ
Голоси української документалістики
Новини
Голоси української документалістики
Новини
Дякуємо усім за Docudays UA-2018!
Новини
Дякуємо усім за Docudays UA-2018!
Новини