Актуальні можливості для документалістів

13 листопада 2018

Тримайте нашу нову добірку можливостей для документальних кінопроектів!

 

Global Short Docs Forum

Дедлайн – 23 листопада

 

One World Media, Британська Рада в Україні та Docudays UA запрошують кінодокументалістів надсилати свої проекти для участі у форумі Global Short Docs! Це унікальна можливість для режисерів та режисерок короткометражних фільмів познайомитися з представниками VOD-платформ та об'єднати свої зусилля в роботі з ними.

 

EURODOC

Дедлайн: 30 листопада

 

Це щорічна навчальна програма, призначена для продюсерів документального кіно, які хочуть вдосконалити свої нинішні проекти та поглибити свої навички в креативному продюсуванні. Складається навчання з трьох однотижневих сесій, що відбуваються в різних країнах.

 

ZagrebDox Pro 

Дедлайн – 1 грудня

 

Це тижневий практичний інтенсив, до участі в якому відберуть 12 проектів. Під час цієї програми будуть не лише семінари з розробки проектів, навчання пітчингувати їх та стратегій пошуку міжнародних партнерів, а також індивідуальні зустрічі з телевізійними редакторами, сейлз-агентами, програмерами фестивалів, продюсерами, дистриб'юторами.

 

OPEN CITY DOCS 

Дедлайн – 21 грудня

 

Міжнародний фестиваль документального кіно оголосив прийом фільмів! До розгляду приймаються коротко-, середньо- та повнометражні неігрові фільми, а також крос-медійні проекти.

 

DOCAVIV 

Дедлайн – 18 січня

 

Найбільший кінофестиваль у Тель-Авіві та єдиний в Ізраїлі фестиваль документальних фільмів, який наступного року відбудеться з 23-го травня по 1 червня. DOCAVIV оголосив прийом фільмів. Тут є кілька конкурсних програм як для повнометражних, так і для короткометражних стрічок.

 

MeetMarket @ Sheffield Doc/Fest 

Дедлайн – 18 січня

 

Відібрані до участі проекти матимуть можливість зустрітися після пітчингу з провідними телерадіомовниками, дистриб'юторами та фондами. А це понад три сотні учасників та учасниць події.

 

Чільне фото: DOCU/КЛАС на фестивалі Docudays UA-2018

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Docudays UA оголошує набір волонтерів та волонтерок!
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Актуальні можливості для документалістів/-ок
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Новини
Стань DOCU/CITIZEN!
Приєднуйся до клубу друзів DOCUDAYS UA
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини
Підбиваємо підсумки Мандрівного Docudays UA-2019
Новини