Шість потужних медіа-платформ відвідає Docudays UA

21 лютого 2019

Vice, The Guardian, AJ+, Current Time та дві українські медіа-платформи Hromadske й Zaborona візьмуть участь у Global Short Docs Forum!

 

Це унікальна можливість для режисерів та режисерок короткометражних фільмів, які стали фіналістами конкурсу, познайомитися з представниками цих VOD-платформ та об'єднати свої зусилля в роботі з ними.

 

«Те, як ми споживаємо медіа, кардинально змінилося протягом останніх 10 років. Домінування повнометражних фільмів і телебачення з його строгими форматами нині відходить на задній план, і його замінює потік цифрових медіа-платформ. Короткометражні відео нині панують у наших новинних стрічках, досягаючи аудиторії по всьому світу всього за один клік – і це так само стосується світу документалістики», – розповідає Флора Ґреґорі, директорка проекту Global Short Docs Forum.

 

«Короткометражні документальні фільми тепер потребують такої самої уваги, яка десятиліттями була зосереджена на повнометражних стрічках: підготовки відповідних навичок у режисерів/-ок (які відрізняються від навичок, необхідних для зйомок повнометражного кіно), а також необхідної фінансової підтримки та бізнес-моделей для забезпечення їхнього існування. Це хвилюючі часи для авторів/-ок короткометражних документальних фільмів, і ті замовники, кінофонди, медіа-платформи та фестивалі, які почнуть активно працювати з короткометражним форматом, відкриють цілий світ потужних та захопливих оповідей».

 

Цьогоріч Форум відбудеться з 26-го по 29-те березня в Києві під час Docudays UA. Протягом 4-денного воркшопу 16 відібраних учасників та учасниць матимуть шанс навчатися в експертів та експерток кіноіндустрії, будувати свою мережу нових знайомств і, зрештою, презентувати власні ідеї проектів представникам та представницям цифрових платформ.

 

Дізнатися більше про Global Short Docs Forum можна на сайті – globalshortdocs.com.

 

Global Short Docs Forum організовано One World Media. Спонсором форуму у 2019-му році є Facebook Journalism Project. Форум відбуватиметься за підтримки Британської Ради в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку в межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

 

Чільне фото: Global Short Docs Forum

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020