Оголошуємо журі конкурсу «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

14 травня 2019

Docudays UA представляє журі Всеукраїнського дитячого конкурсу письмових робіт «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях.

 

До складу журі ввійшли правозахисник, психологиня та режисерка:

 

Олександр Павліченко – член Організаційного комітету фестивалю Docudays UA, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини.

 

Любов Найдьонова - заступниця директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, докторка психологічних наук, професорка, Президентка Асоціації медіапсихологів та медіапедагогів України.

 

Наталія Марченкова – художниця, режисерка-мультиплікаторка, членкиня Національної спілки кінематографістів України, Заслужена діячка мистецтв України.

 

Нагадаємо, Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України й Громадською спілкою «Українська анімаційна Асоціація «УАнімА» оголосив Всеукраїнський конкурс для дітей віком до 18 років – «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою». Історії переможців ляжуть в основу анімаційних документальних роликів на підтримку кампанії з протидії кібербулінгу.

 

Терміни подання робіт було продовжено до 22 травня. Усіх небайдужих просимо поширити інформацію про конкурс. А всіх зацікавлених – надсилати свої роботи! Умови участі в конкурсі можна знайти за посиланням.

 

Чільне фото: Docudays UA

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020