Актуальні можливості для документалістів

18 червня 2019

Тримайте нашу літню добірку актуальних можливостей. Зверніть увагу, що Docudays UA оголосив також прийом фільмів на основний фестиваль 2020-го року та прийом заявок до Каталогу української документалістики!

 

IDFAcademy during IDFA

Дедлайн: 1 липня

 

Під час найбільшого фестивалю документального кіно IDFA режисери та продюсери документального кіно, які тільки-но починають свою кар'єру, мають можливість пройти чотириденний інтенсивний воркшоп. Щоб податися – прочитайте умови за посиланням.

 

Lisbon Docs

Дедлайн: 30 липня

 

Це майданчик для пошуку фінансування та потенційних копродукційних партнерів. Складається він з двох семінарів. Перший – робота з тренерами та тренерками над проектом. Другий – автори й авторки представляють фільм дистриб’юторам, продюсерам, сейлз-агентам.

 

Visions Sud Est

Дедлайн: 31 липня

 

Швейцарський фонд підтримує проекти з Азії, Африки, Латинської Америки та Східної Європи.

 

Ukraine: Here We Go!

Дедлайн: 1 серпня

 

Завдяки співпраці Державного агентства України з питань кіно, Docudays UA та IDFA цього року в українських професіоналів та професіоналок буде можливість отримати фінансову, координаційну та консультаційну підтримку й представити свої проекти на головному майданчику документального кіно у світі. Більше про умови – за посиланням.

 

DOK Co-Pro Market

Дедлайн: 1 серпня

 

Уже 13-й DOK Co-Pro Market відбуватиметься 30–31 жовтня, до участі в якому відберуть 35 документальних проектів на різних стадіях розвитку та виробництва. Кожен з учасників матиме змогу поспілкуватися з телеканалами, фондами, дистриб'юторами та продюсерами, які зацікавлені в пошуках нових проектів. Уважно ознайомитися з умовами можна на сайті фестивалю.

 

IDA Enterprise Documentary Fund

Дедлайн: 2 вересня

 

Підтримує повнометражні проекти, які об'єднують журналістське дослідження та креативну документалістику.

 

Catapult Film Fund

Дедлайн: на постійній основі

 

Надає кошти на виробництво документальних фільмів у розмірі від 5000 до 20 000 доларів включно. На грант можуть подаватися також апліканти, які живуть поза США. Для цього уважно прочитайте умови за посиланням.

 

Чільне фото: Docudays UA

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020