Отримати акредитацію

Під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA платформа DOCU/ПРО об'єднує українських та міжнародних кінопрофесіоналів/-ок для створення, співфінансування та розповсюдження креативної документалістики. Наша індустрійна платформа включає низку спеціалізованих заходів протягом усього фестивалю. А саме: UKRAINIAN DOC PREVIEW, індивідуальні зустрічі з кінопрофесіонал(к)ами в межах MEET PROFESSIONALS, програми тренінгів, пітчинг B2B DOC: Producers meet Producers, а також майстер-класи та дискусії в межах DOCU/КЛАС для всіх, хто цікавиться документальним кіно. Окрім того, ми пропонуємо ексклюзивний доступ до відеотеки фестивалю.

 

З індустрійною акредитацією ви отримуєте доступ до всієї програми фестивалю та можливість представити свої проєкти міжнародним гостям Docudays UA-2020.

 

Які можливості надає Індустрійна акредитація


  • Доступ на індустрійні події фестивалю (UKRAINIAN DOC PREVIEW, B2B DOC: Producers meet Producers). Дати проведення: 21 та 22 березня.
  • Можливість записатися на індивідуальні зустрічі з експерт(к)ами: відбірниками/-цями міжнародних фестивалів, продюсер(к)ами, представниками/-цями іноземних сейлз-агентств та фондів – MEET PROFESSIONALS. Дати проведення: 22 та 23 березня.
  • Ексклюзивний доступ на HAPPY HOURS  – вечірки під час фестивалю, де можна в неформальній атмосфері поспілкуватися з усіма гостями.
  • Можливість отримати квиток на будь-який сеанс фестивалю безкоштовно у фестивальних касах. Це можна зробити в переддень (але не раніше) або в день показу. Інформацію про замовлення квитків за акредитацією та графік роботи фестивальних кас ви отримаєте електронною поштою за тиждень до старту фестивалю. 
  • Запрошення на церемонію нагородження та вечірку (26 березня), де буде заброньовано певну кількість місць для власників індустрійної акредитації. Запрошення можна буде забрати на стійці акредитації в кінотеатрі «Жовтень» 25 та 26 березня з 10:00 до 18:00. Зверніть увагу, що кількість запрошень обмежена та видається за принципом «first come first served».
  • Доступ до відеотеки в кінотеатрі «Жовтень».

 

Прийом заявок на індустрійну акредитацію буде відкрито з 3 лютого 2020 року. Кінцевий термін подання заявки на отримання Індустрійної акредитації – 9 березня 2020 року.

 

Дати індустрійних подій у 2020 році: 21–23 березня.

 

Індустрійна акредитація можлива для отримання режисер(к)ами, продюсер(к)ами, кінематографіст(к)ами, дистриб’ютор(к)ами, фестивальними відбірниками й усіма, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та закордоном. Кожну заявку команда Docudays UA розглядатиме індивідуально, враховуючи бекграунд аплікатнта/-ки та його/її залученість у кіноіндустрії. Фестиваль лишає за собою право відмовити в акредитації, якщо ви не відповідаєте цьому критерію.

 

Ціни

 

Звичайна ціна – 800 грн (27 січня – 1 березня  2020 року).

«Last minute» ціна – 1000 грн (2–9 березня 2020 року).

 

Ви зможете забрати свою Індустрійну акредитацію на стійці акредитації в кінотеатрі «Жовтень» починаючи з 20 до 26 березня включно. Години роботи стійки ви отримаєте листом після оплати акредитації.

 

У разі будь-яких питань щодо програми індустрійної платформи DOCU/PRO або вашої акредитації пишіть на електронну адресу Олександри Кравченко, координаторки DOCU/PRO sasha.kravchenko@docudays.ua.

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020