Отримати акредитацію

Прийом заявок на Індустрійну акредитацію Docudays UA-2019 закрито!

 

Під час Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA платформа DOCU/ПРО об'єднує українських та міжнародних кінопрофесіоналів(ок) для створення, співфінансування та розповсюдження креативної документалістики. Наша індустрійна платформа включає кілька десятків спеціалізованих заходів протягом усього фестивалю. А саме: UKRAINIAN DOC PREVIEW, індивідуальні зустрічі з кінопрофесіонал(к)ами, програми тренінгів, пітчинг B2B DOC, а також майстер-класи та дискусії в межах DOCU/КЛАС для всіх, хто цікавиться документальним кіно. Окрім того, ми пропонуємо ексклюзивний доступ до відеотеки фестивалю.

 

Чи хотіли б Ви відвідати всі події Docudays UA та познайомитися з нашими міжнародними гостями? Подайте заявку на Індустрійну акредитацію, і Ви отримаєте доступ до всієї програми нашого фестивалю.

 

Кінцевий термін подати заявку на отримання Індустрійної акредитації — 10 березня 2019 року.

 

Щоб отримати акредитацію — заповніть форму й дотримуйтеся інструкцій у листі, який прийде Вам у відповідь. Індустрійна акредитація можлива для отримання режисер(к)ами, продюсер(к)ами, кінематографіст(к)ами, дистриб’ютор(к)ами, фестивальними відбірниками й усіма, хто активно працює в кіноіндустрії в Україні та закордоном. Фестиваль лишає за собою право відмовити в акредитації, якщо Ви не відповідаєте цьому критерію.

 

Ціни:

 

Звичайна ціна — 700 грн (4 лютого — 4 березня 2019 року).

Ціна за пізньою реєстрацією — 800 грн (4 — 10 березня 2019 року).

 

Ви можете забрати свою Індустрійну акредитацію на Стійці Акредитації в кінотеатрі «Жовтень» починаючи з 22 до 29 березня включно. Години роботи Стійки Ви отримаєте листом після оплати акредитації.

 

Які можливості надає Індустрійна акредитація:

 

- Можливість отримати квиток на будь-який сеанс фестивалю безкоштовно у фестивальних касах. Це можна зробити в переддень (але не раніше) або в день показу. Детальні умови доступу на сеанси та місця роботи фестивальних кас — тут.

 

- Допуск на церемонію нагородження та вечірку, де буде заброньовано певну кількість квитків для індустрійних гостей. Квитки можна буде забрати на Стійці Акредитації 27 та 28 березня з 10:00 до 18:00. Доступ до відеотеки в кінотеатрі «Жовтень».

 

- Можливість записатися на індивідуальні зустрічі з відбірниками міжнародних фестивалів, продюсер(к)ами, представниками іноземних сейлз-агентств та фондів — MEET PROFESSIONALS.

 

- Доступ на індустрійні покази та пітчинги в межах фестивалю (B2B DOC, UKRAINIAN DOC PREVIEW).

 

- Доступ на HAPPY HOURS щовечора під час фестивалю, де можна в затишній та неформальній атмосфері поспілкуватися з усіма гостями.

 

У разі будь-яких питань щодо Вашої акредитації пишіть на електронну адресу industry@docudays.ua.

 

З повагою,

команда Docudays UA

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020