Тендер на організацію та забезпечення роботи «Живої бібліотеки» Docudays UA-2018

  Громадська організація «Південь» оголошує тендер на організацію та забезпечення роботи «Живої бібліотеки» під час проведення 15-го Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA з 23 по 30 березня 2018 року. 

   

  Пропозиції слід подати до 18:00 12 лютого 2018 року на електрону адресу tender.pivden@gmail.com. E темі листа обов`язково вказати тендер_жива бібліотека.

   

  Усі питання та/або роз’яснення щодо подання пропозиції на тендер слід надсилати в письмовій формі на на електронну адресу tender.pivden@gmail.com.

   

  Для подання пропозиції потрібні такі документи:

  - тендерна пропозиція відповідно до технічних специфікацій;

  - інформація про учасника тендеру

   

  Ціни слід зазначати у форматі «все включено». Цінова пропозиція має бути фіксованою ціною у гривнях. Замовник залишає за собою право провести переговори чи попросити дати роз’яснення перед визначенням переможця.

   

  Переможця тендеру буде визначено 16 лютого 2018 року.

   

  Переможцем стане претендент, пропозиція якого відповідає інструкціям у тендерному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для покупця з погляду вартості, гарантії та доставки.

   

  Кандидати чи учасники тендеру не будуть допускатися процедури закупівлі, якщо:

   

  1) Вони є банкрутами чи припиняють підприємницьку діяльність, їхнім майном розпоряджається суд, вони мають домовленості з кредиторами, призупинили свою підприємницьку діяльність, є учасниками судового розгляду, що стосується цих питань, або перебувають у аналогічній ситуації, яка виникла в результаті схожих процедур, передбачених внутрішнім законодавством.

   

  2) Їх засудили за злочин, що стосується їхньої професійної діяльності й вирок остаточний і не підлягає перегляду.

   

  3) Вони демонструють недостойну професійну поведінку.

   

  4) Вони не виконали зобов’язань, що стосуються оплати соціальних внесків чи податків відповідно до законодавтсва України.

   

  5) Вони чи особи, які їх представляють, приймають рішення чи контролюють їх, отримали остаточний судовий вирок, який не підлягає перегляду, у справах махінацій, корупції, пов’язаності зі злочинним організаціями, відмивання грошей чи іншою незаконною діяльністю. Кандидати чи учасники тендеру мають довести, що вони не перебувають в описаних више ситуаціях.

   

  Контакт для довідок:

  Громадська організація «Південь»/Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

  Офіс менеджер

  Едуард Момоток

  +38 095 020 28 13

  +38 068 154 00 95

  tender.pivden@gmail.com

  XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
  20–29
  березня 2020