Неспокій

Рік
2017
Країна
Велика Британія, США
Тривалість
98’
Режисер
Дженніфер Брі

Гарвардська студентка Дженніфер Брі готується до весілля своєї мрії, аж раптом тіло починає її підводити. В надії зрозуміти дивні симптоми, Брі бере камеру і фільмує найпохмуріші моменти її боротьби із синдромом хронічної втоми – загадкової хвороби, яку дехто досі вважає вигаданою. Неймовірно щира розповідь Брі закликає переглянути кліше, пов’язані з цією хворобою, від якої страждають мільйони. «Неспокій» – це чутлива та виразна особистісна документальна стрічка, яка напевне зачепить глядачів більше, ніж вони могли б собі уявити.

 

27 березня на прикладі фільму «Неспокій» і супровідної інсталяції «Неспокій VR» Ребекка Ешдаун, директорка кампаній маркетингової і дистрибуторської агенції Together Films, розповість про унікальну модель гібридної дистрибуції, про винахідливі шляхи посилення ефективності кампаній для некінотеатральних показів і вихід на цільову аудиторію за допомогою правильно обраного майданчика.

Творча команда
Режисер: Дженніфер Брі
Продюсер: Дженніфер Брі, Ліндсей Драйден, Патріша Е. Ґіллеспі, Аліса Нагміес
Оператор: Сем Гісен, Крістіан Гоуґ Лорсен
Режисер монтажу: Кім Робертс, Еміліано Баттіста
Звукорежисер: Джеймс ЛеБрехт
Виробництво
Shella Films, Little by Little Films
Дистрибуція
Lightning Entertainment, info@lightning-ent.com
Нагороди
2017 – Кінофестиваль «Санденс», Особливий приз журі; Шеффілдський кінофестиваль, Нагорода секції віртуальної реальності; Кінофестивль SXSW; Кінофестиваль Hot Docs
Режисер
Дженніфер Брі

Дженніфер Брі – незалежна документалістка з Лос-Анджелеса. Закінчила бакалаврат Прінстонського університету й навчалася в аспірантурі Гарварда, поки хвороба несподівано не прикувала її до ліжка. В результаті вона вона повернулася до свого першого захоплення – кіно. Прем’єра її повнометражного документального фільму «Неспокій» відбулася на кінофестивалі «Санденс», де стрічку було відзначено Особливим призом журі. Вона також створила VR-версію фільму, відзначену нагородою Шеффілдського кінофестивалю. Вона активістка з питань невидимих хвороб та хронічних недуг, співзасновниця глобальної правозахисної мережі #MEAction; виступала на конференції TED.

Фільмографія

Неспокій (2017)

Зала «ГЕГЕМОН»
Кінотеатр «Жовтень»
вул. Костянтинівська, 26
Демонструється мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами
Вхід за квитками
Субота
23 березня 2019
13:50
1-й поверх IZONE
IZONE
вул. Набережно-Лугова, 8
Демонструється мовою оригіналу з англійськими та українськими субтитрами
Вхід вільний
Вівторок
26 березня 2019
19:00
17 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Навмисна смерть
ЗМІНИ ЦЕ!
Навмисна смерть
Рік
2016
Країна
США
Режисер
Сью Вільямс
Тривалість
73
ЗМІНИ ЦЕ!
Обережно, провалля!
ЗМІНИ ЦЕ!
Обережно, провалля!
Рік
2018
Країна
США
Режисер
Бінґ Ліу
Тривалість
98
ЗМІНИ ЦЕ!