Індустрійну акредитацію відкрито!

04 лютого 2019

Чи хотіли б Ви відвідати всі події Docudays UA, познайомитися з нашими міжнародними гостями та взяти участь в ексклюзивних заходах DOCU/ПРО? Подайте заявку на Індустрійну акредитацію, і Ви отримаєте доступ до всієї програми нашого фестивалю!

 

Наша індустрійна платформа DOCU/ПРО стрімко розвивається, і цьогоріч на фестивалі, окрім воркшопів, пітчингів та традиційних майстер-класів, відбудеться презентація українських проектів на стадії постпродакшену Ukrainian Doc Preview та індивідуальні зустрічі з іноземними кінопрофесіонал(к)ами MEET PROFESSIONALS.

 

Доступ до цих ексклюзивних подій, під час яких Ви зможете поспілкуватися з програмними відбірниками таких фестивалів, як Sheffield International Documentary Festival, Karlovy Vary, One World Prague, та представниками й представницями індустрійних платформ IDFA, DOK LEIPZIG, Beldocs та інших, буде можливий лише за наявністю бейджа кіноіндустрії.

 

Про переваги такої акредитації та форма заявки - тут.

 

Кінцевий термін подати заявку на отримання Індустрійної акредитації — 10 березня 2019 року. Ціна акредитації — 700 грн (до 4 березня 2019 року). Ціна за пізньою реєстрацією — 800 грн (до 10 березня 2019 року).

 

Чільне фото: індивідуальні зустрічі учасників та учасниць CIVIL PITCH під час Docudays UA-2018

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020