«Ukraine: Here We Go!»: доступ до найбільшого документального кінофоруму

25 липня 2019

Цього року вперше на кінофестиваль IDFA поїде українська делегація авторів документального кіно. 15 представників і представниць кіноспільноти познайомлять зі своїми проектами в межах події «Ukraine: Here We Go», яку Docudays UA організовує спільно з Державним агентством з питань кіно та за сприяння «Українського інституту».

 

Участь документального проекту в делегації – це унікальна можливість дізнатися більше про всі можливості фестивалю IDFA та розширити мережу своїх професійних контактів.

 

Зокрема, окрім кінопоказів, копродукційного ринку, кіноринку, фестиваль IDFA пропонує кілька навчальних програм. А саме: IDFAcademy Summer School, яка відбувається в липні, IDFAcademy та DocLab – уже під час самого фестивалю в листопаді.

 

Власне DocLab – платформа для інтерактивних проектів, у межах якої відбуваються iнтерактивна конференція, iмерсивна мережа, DocLab Академія та різні зустрічі. А IDFAcademy – це воркшоп для документалістів-початківців, які потребують допомоги на етапі розвитку проекту або монтажу.

 

«Робота в майстерні збудована так, що в тебе фактично не має вільного часу взагалі. Для тебе відпочинок – це подивитися фільм одного з тьюторів воркшопу. Адже протягом дня ти слухаєш лекції, монтуєш, працюєш індивідуально зі своїм тьютором, – режисерка Аліна Горлова ділиться своєю участю цього року в IDFAcademy Summer School з проектом «Поміж війн». – Для моєї кураторки Ґледіс Джоуі це був також перший досвід подібної майстерні. І можливо, тому вона поставилася до нашого проекту настільки уважно та індивідуально. Вона не плутала мене різними питаннями, а змогла чітко побачити ті завдання, які стоять переді мною в монтажі. Головний висновок, який я зробила для себе під час воркшопу, – не боятися виходити за рамки та робити своє кіно. І про цю необхідність свободи в кіно свідчило все під час цього інтенсивного тижня – і фільми тьюторів, і лекції».

 

Детально про умови подання на участь у події «Ukraine: Here We Go» читайте за посиланням. Дедлайн подання заявок до участі в українській делегації – 1 серпня.

 

Чільне фото: презентація «Ukraine: Here We Go!» під час Одеського кінофестивалю (фото: ОМКФ)

XVII МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020