HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ

Привиди в нашій машині

Рік
2013
Країна
Канада, Німеччина, США, Швейцарія
Тривалість
92’
Режисер(ка)
Ліз Маршалл

Володарка численних нагород, фотограф і активістка Джо-Анн Макартур вже понад десять років подорожує світом, аби зібрати факти брутального ставлення до тварин та їхніх страждань у західній системі промислового тваринництва. «Привиди в нашій машині» супроводжують ентузіастку в її шпигунській діяльності від промислових ферм під прикриттям темряви, де в страхітливих умовах тварин вирощують на м’ясо чи хутро, до майже утопічного притулку для врятованих тварин. Вона береться довести – не тільки люди здатні відчувати. Глибокий емоційний зв’язок між нею та тваринами просто фізично відчувається в світлинах Макартур. Знімки їй потрібні як промовистий доказ: неймовірні портрети фіксують унікальність кожної тварини – особистість, своєрідність та розум. Цей поетичний і захопливий, потужний фільм неодмінно дасть поштовх необхідним дебатам про стосунки між людьми та їхніми найближчими родичами в нашому тісному світі.

Виробництво
Ghosts Media Inc, Liz Marshall, 117 Parkmount Road, Toronto, ON, M4J 4V3, Canada, info@theghostsinourmachine.com, www.theghostsinourmachine.com
Дистрибуція
Films Transit International, Jan Rofekamp, +1 (514) 844-3358, jan@filmstransit.com, www.filmstransit.com
Нагороди
(Вибране): 2013 – Десятка лідерів глядацьких симпатій кінофестивалю Hot Docs; 2013 – «Золотий сніп» на Йорктонському кінофестивалі; 2013 – Особливий приз журі Міжнародної програми фестивалю DMZ Docs
Режисер(ка)
Ліз Маршалл

Ліз Маршалл – володарка багатьох нагород в сфері авторського кінематографа (як режисер, сценарист і продюсер). Міждисциплінарний митець, вона поєднує кінематографічну, зосереджену на герої, сюжетність із висвітленням проблем соціальної й екологічної несправедливості. 

Фільмографія

Трилогія про Фонд Стівена Льюїса (2007), По-сирому: The Bourbon tabernacle choir (2008), Дівчата в цих широтах (2008), Вода наша щоденна (2010)

Велика зала
Кінопанорама
вул. Шота Руставелі, 19
Середа
26 березня 2014
21:00
17 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
20–29
березня 2020
Ліс духів, що танцюють
HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ
Ліс духів, що танцюють
Рік
2013
Країна
Швеція, Канада
Режисер(ка)
Лінда Вестрік
Тривалість
104
HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ
Історії про торгівлю органами
HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ
Історії про торгівлю органами
Рік
2013
Країна
Канада
Режисер(ка)
Рік Естер Бінсток
Тривалість
82
HOT DOCS ПРЕЗЕНТУЄ