string(4) "news" Анонс. Кіноклуб «Документальний четвер» — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Анонс. Кіноклуб «Документальний четвер»

24 квітня 2011

5 травня о 19.00 у Синій залі Будинку кіно відбудеться показ і обговорення фільму «Календар» відомого канадського режисера вірменського походження Атома Егояна. Зустріч проходитиме у рамках «Клубу документального кіно  “Документальний четвер”». Автором проекту є продюсер Світлана Зінов'єва. На її думку, картина Егояна, що була знята 1993 року, не втратила своєї актуальності, бо вчить документалістів звертатися до радикально особистих історій, а також не довіряти ринку та ідеології формату.

«Чи можна вважати цей фільм документальним? Режисер назвав його метафорою розлуки. Дехто нарік би його белетристикою, що не піддається класифікації. Це спонукає мене згадати чудову фразу Брессона: “Я вигадаю тебе таким, який ти є насправді”», - пояснює Світлана Зінов'єва.
«Клуб документального кіно “Документальний четвер”» відкрився 24 лютого 2011 року. Метою його організаторів є створення документального проекту слоту, який наслідує приклад цивілізованих країн, де на телевізійних каналах у тижневій програмній мережі існують фіксовані дні й години, коли канал показує авторське документальне кіно. Клуб за своєю природою виконує комунікативну функцію, а також сподівається створити поле для зустрічей зацікавленої аудиторії та підняти статус професії документаліста. У планах – демонстрація та обговорення фільмів різних часів і кіношкіл. Вхід на події вільний.

Клуб «Документальний четвер»: Будинок кіно, Синя зала, Саксаганського, 6.

Інформація Docudays UA

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020