Квитки й абонементи

Спеціальний випуск 19 Docudays UA відбудеться у кінотеатрі «Жовтень» та онлайн на платформі DOCUSPACE

ПРО КВИТКИ ТА АКРЕДИТАЦІЮ

Якщо бажаєте відвідати покази та події фестивалю, у вас є можливість купити квитки, скористатися пільгами або ж наявними абонементами на 19 Docudays UA чи придбаною індустрійною акредитацією, а також отримати професійну акредитацію для преси. Будь ласка, зверніть увагу на алгоритм дій у разі повітряної тривоги.

 

НА ЯКІ ПОДІЇ ПОТРІБНІ КВИТКИ

З 11 по 13 листопада — на всі сеанси кінопрограми у кінотеатрі «Жовтень».
Вартість квитків: 50–90 грн. залежно від сеансу. На фільми програми
«DOCU/КОРОТКО: надзвичайний випуск» — вхід за безкоштовними квитками.

 

Фестивальні покази тривають з 12:00 до 21:30. Квиток надає право зайняти вільне місце в залі, окрім зарезервованих фестивалем. Один квиток може використати лише один/-на глядач/-ка на відвідування одного сеансу.

 

ВІЛЬНИЙ ВХІД: 

— на дискусію та Q&A;

— на події DOCU/СИНТЕЗ та проєкту «Архів війни»;

— на онлайн-заходи правозахисної програми Rights Now! на платформі docuspace.org та в соцмережах Фестивалю;

 

Для участі в деяких заходах потрібна попередня реєстрація, про що в програмі зазначено окремо.

 

Вхід на церемонію відкриття фестивалю відбудеться за запрошеннями та квитками. У власників/-ць абонементів також буде змога забронювати квиток на подію.

 

ДЕ ПРИДБАТИ КВИТКИ

Квиток можна придбати у фестивальних касах та на сайті docudays.ua з 9 листопада. Продаж або бронювання квитків за абонементами та акредитаціями припиняється за 10 хв до початку сеансу.

 

ФЕСТИВАЛЬНА КАСА:

У кінотеатрі «Жовтень», вул. Костянтинівська, 26 (каси працюють з 10:00 до 19:40).

 

Зауважте, будь ласка, що в режимі онлайн можна купити звичайний, а не пільговий квиток. Власники/-ці абонементів та акредитацій можуть також бронювати квитки на сайті docudays.ua. 

 

Покази онлайн-фільмів на docuspace.org, а також продаж і отримання квитків на ці сеанси, стартують 14 листопада. Фільми на docuspace.org будуть доступні для перегляду на території України.

 

ПІЛЬГИ ТА ЗНИЖКИ

 

БЕЗКОШТОВНІ КВИТКИ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ/-ОК, УЧАСНИКІВ/-НИЦЬ БОЙОВИХ ДІЙ І ВЕТЕРАНІВ/-ОК ВІЙНИ

 

Безкоштовний квиток для цих категорій можна отримати у фестивальних касах, показавши посвідчення. На один сеанс можна одержати лише один квиток. Узяти квитки на паралельні сеанси — неможливо. Квиток можна отримати лише в касах у переддень або в день показу (не раніше). На вході до кінозали він дійсний за умови пред’явлення посвідчення для контролера/-ки.

Отримайте знижку 10% при купівлі будь-якого квитка за допомогою картки MasterCard.

 

  

ФЕСТИВАЛЬНА АКРЕДИТАЦІЯ

 

Якщо ви придбали абонемент на 19 DOCUDAYS UA, він також охопить спеціальний випуск фестивалю «Надзвичайний стан».

 

Можливості абонемента:

— надає змогу бронювати до 3-х квитків у касах та в режимі онлайн з 9 листопада;

— бронювати можна один квиток на один сеанс;

— діє у кінотеатрі «Жовтень», з 11 по 13 листопада;

— змога скористатися «щасливими хвилинами», якщо ви не забронювали квиток вчасно;

— у разі втрати бейджа, його можна поновити в акредитаційній службі, надавши документи, що посвідчують особу.

 

ІНДУСТРІЙНА АКРЕДИТАЦІЯ

Якщо ви маєте індустрійну акредитацію на 19 DOCUDAYS UA, пропонуємо скористатися нею як абонементом під час спеціального випуску 19 DOCUDAYS UA «Надзвичайний стан». Якщо ви не бажаєте скористатися акредитацією у вигляді абонемента, її можна зберегти на наступний фестиваль.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ДО ПОЧАТКУ СЕАНСУ

 

— Ми будемо вдячні, якщо ви займете ваше місце в залі за 10 хв до початку сеансу. Продаж квитків припиняється за 10 хвилин до початку сеансу.

— Якщо ви не забронювали квиток по фестивальному абонементу чи акредитації, можете скористатися «щасливими хвилинами». Це опція, яка дозволяє зайняти вільні місця в залі за умови їх наявності. Вхід до зали відбувається за вказівкою контролера/-ки після початку сеансу, порядком живої черги. 

— Власники/-ці квитків, які запізнилися, можуть також скористатися «щасливими хвилинами» та зайняти чергу.

— Просимо брати напої до зали лише у закритих пляшках та герметичних термочашках. Зважаючи на особливості формату фестивального показу, ми не дозволяємо проносити до зали попкорн або іншу їжу. 

 

КВИТОК АНУЛЮЄТЬСЯ, ЯКЩО:

 

— ви порушуєте правила фестивалю або ваша поведінка може призвести до пошкодження майна кінотеатру, є образливою та неприпустимою щодо глядачів/-ок, співробітників/-ць фестивалю та кінотеатру;

— ви здійснюєте несанкціоновану організатор(к)ами фестивалю фото- і відеозйомку в залі під час кінопоказу.

 

Вартість анульованого квитка не повертається.


АЛГОРИТМ ДІЙ У РАЗІ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ 

 

У разі повітряної тривоги сеанс буде перервано, і ми будемо просити вас залишити залу та перейти в найближче укриття: або безпосередньо в кінотеатрі «Жовтень» (розраховане приблизно на 70 місць), або до найближчої станції метро «Контрактова площа». Наші волонтер(к)и допоможуть вам зорієнтуватися, як дістатися безпечного місця.


Після закінчення сигналу повітряної тривоги, ми відновлюємо покази згідно з графіком. Усі квитки та абонементи продовжують діяти. У разі неможливості продовження сеансу або зміни розкладу показів, глядачів/-ок буде поінформовано додатково про можливість обміну та повернення квитків.

 

 
20 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 2 — 8 
червня 2023