Індустрійна платформа

Індустрійна платформа DOCU/ПРО створена для промоції українського документального кіно, підтримки української кіноспільноти, налагодження зв’язків з міжнародними експерт(к)ами зі сфери документалістики.

ПРОГРАМА ПРОФІЛЬНИХ ПОДІЙ DOCU/ПРО 2024, ЩО ВІДБУЛАСЯ У МЕЖАХ 21 DOCUDAYS UA:

13 потужних дискусій, майстер-класів та нетворкінг зустрічей для індустрії, що відбувалися з 1 по 6 червня. З-поміж яких: публічна розмова, де разом з представниками/-цями різних сфер культури ми міркували про те, як ефективно розповідати про війну за кордоном; розбиралися в тонкощах режисури монтажу, роботи зі звуком, дистрибуції на європейському ринку і прав власності на фільми. Говорили про можливості співпраці мовника Суспільне Україна з українськими незалежними кіновиробниками; традиційно запросили до публічної розмови режисерів/-ок конкурсу DOCU/УКРАЇНА та режисерки Марини Степанської.

Цьогоріч ми також повернули Meet Professionals — зустрічі з сейлз-агент(к)ами і бродкастерами, а також представницею The Guardian Documentaries.

Уперше на майданчику DOCU/ПРО відбулася програма RAW DOС, створена для кінематографістів/-ок, які працюють над рафкатами своїх фільмів і хочуть провести тестовий показ експерт(к)ам міжнародної індустрії та отримати професійний фідбек. Під час закритих показів учасники/-иці мали змогу поспілкуватися з потенційними партнер(к)ами, з-поміж яких представники/-ці європейських суспільних мовників, сейлз-агентів/-ок і фестивалів.
21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024