string(4) "news" Cтартував Берлінський кінофестиваль — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Cтартував Берлінський кінофестиваль

14 лютого 2011

10 лютого розпочався 61-й Міжнародний кінофестиваль Берлінале. Церемонія відкриття за традицією відбулася в палаці Берлінале на площі Марлен Дітріх у центрі міста. Відкрила кіноогляд стрічка Ітана і Джоела Коенів «Залізна хватка». Журі фестивалю цього року очолила акторка і режисерка Ізабелла Росселліні.
В основному конкурсі - понад 20 стрічок. До списку фільмів, що претендують на «Золотого ведмедя», потрапила робота про Чорнобильську катастрофу «У суботу» режисера Олександра Міндадзе, у виробництві якої задіяні Україна, Росія і Німеччина. Конкурсний та прес-покази фільму заплановані на 14 лютого.
У другій за значущістю фестивальній програмі «Панорама» цього року будуть представлені 24 стрічки: 13 ігрових і 11 документальних, у створенні яких брали участь 16 країн.
Нагадаємо також, що на кіноринку, який проводиться у рамках Берлінале, відбудеться презентація трейлера першого українського 3D-фільму «Люблю і крапка», який вийде в прокат 7 квітня 2011 року.
Також на кіноринку в рамках Берлінале буде представлений новий диск «Українська сучасна панорама», який включає 10 різножанрових короткометражних фільмів, три з яких - анімаційні. Шість короткометражок покажуть 16 лютого в залі «Маріот». Презентують також дві повнометражні ігрові стрічки: «Мільйон до неба» режисера Ігоря Копилова та «Аня, Волга, рок-н-рол» - режисерський дебют Костянтина Коновалова.
unian.net

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020