Конкурс, гендер та кіно

09 червня 2011

Оголошено Конкурс короткометражних відеофільмів на гендерну тематику «Ген Рівності» з метою привернути увагу молоді до гендерних питань. Захід організований у рамках Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Основні теми Конкурсу: рівні права та можливості жінок і чоловіків, попередження і подолання насильства в сім'ях.  Учасники: молоді люди 18-35 років, студенти вузів всіх регіонів України.

Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку учасника, відеоролик (формат avi, mpeg, mkv, mp4 або DVD-відео; кодек: H.264, MPEG-2, DIVX, MPEG-4 тощо; мінімум 700 точок горизонтальної роздільної здатності, aspect ratio: 4:3, 16:9; тривалість - до 5 хвилин). Ролики можуть бути зняті на будь-який пристрій, що здійснює відеозапис. Роботи подаються українською або англійською мовами.

Близько 100 учасників конкурсу стануть учасниками літнього навчального табору GenderCamp, де вивчатимуть основи гендерних питань, режисури, операторської роботи та монтажу.

Для реєстрації необхідно заповнити відповідну онлайн форму на сайті http://www.undp.org.ua/ до 1 липня 2011 року.

Контакти

[email protected]

Фото: малюнок Чарльза Гібсона

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024