string(4) "news" Оголошений конкурс короткометражних фільмів «Вікенд з ARTE» — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Оголошений конкурс короткометражних фільмів «Вікенд з ARTE»

03 лютого 2011

Організатори конкурсу – Національна телекомпанія України, Французький культурний центр та Гете-Інститут в Україні. З-поміж найкращих робіт президенти АRTE оберуть переможця, який матиме можливість побувати в головному офісі каналу (у Франції чи Німеччині) й подивитися на світ АRTE власними очима. До участі приймаються фільми тривалістю до 10 хвилин, у яких розкриваються такі теми: «Проблема екології та захисту навколишнього середовища», «Молодь у Європі» та «Проблема расової нетерпимості». Стрічки можуть бути зняті за допомогою будь-яких технічних засобів і способів.

Конкурсні роботи приймаються з 1 до 28 лютого 2011 року. Також слід додати стислу біографію/фільмографію режисера, скрипт і анотацію до фільму.
Адреса
: вул. Мельникова, 42, Київ 04119, Національна телекомпанія України. Управління закордонного співробітництва НТКУ. З приміткою: «Конкурс фільмів “Вікенд з АРТЕ”». Телефон для довідок: +38 (044) 481 08 67.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020