string(4) "news" Показ фільму «Інший Челсі» 7 липня — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Показ фільму «Інший Челсі» 7 липня

04 липня 2011

У четвер, 7 липня, о 19.00 у Культурно-освітньому центрі «МайстерКлас» відбудеться показ фільму «Інший Челсі», присвяченого життю Донецька.

Фільм німецького режисера Якоба Пройсса «Інший “Челсі”: Історія з Донецька»  вперше був показаний в Україні на відкритті фестивалю Docudays UA в Києві на початку 2011 року. Раніше він був з приголомшливим успіхом продемонстрований у багатьох містах західної та східної Європи, в тому числі Варшаві, Амстердамі, Лондоні, Берліні, Мюнхені, Празі, Трієсті і в Брюсселі. Картина отримала нагороду Max Ophuls Preis в Німеччині в категорії «Найкращий документальний фільм» (2011).

В Україні фільм викликав неоднозначну реакцію. Яскраві, місткі образи, жорсткі протиставлення цінностей і стилю життя відобразили не тільки ситуацію в Донбасі, але також політичну і соціальну картину України.

Дехто відразу ж оцінив фільм як «розгнуздану пропаганду донецьких цінностей», інші назвали його найчеснішим фільмом про життя східного регіону України. Проте у киян є можливість подивитися фільм і зробити висновки самостійно.

Після кінопоказу відбудеться спілкування у форматі майстер-класу з режисером Якобом Пройссом.

Вартість квитка: 50 грн. Придбати квитки можна в центрі «Майстер Клас» (вул. Лаврська, 16А). Каса працює в робочі дні з 10.00 до 19.00. Забронювати квитки можна у Вікторії Шилової електронною поштою shylova_vika@ukr.net або по телефону: +380 93 5797945.

Додаткову інформацію про фільм можна дізнатися на www.theotherchelsea.com .

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020