string(4) "news" «Відкрита ніч». Анонс — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

«Відкрита ніч». Анонс

21 червня 2011

Ювілейний 15-й кінофестиваль «Відкрита ніч» розпочнеться 25 червня 2011 року о 21.00 та триватиме до 5 години ранку 26 червня. Головний фестивальний майданчик – Козацьке селище «Мамаєва Слобода». Цьогорічна подія присвячена пам’яті видатного українського режисера, сценариста, письменника, художника, педагога – кінематографіста Юрія Іллєнка, тому на початку фестивалю глядачі побачать фрагменти його фільмів. Окремою сторінкою фестивалю у позаконкурсній програмі «Подія» буде картина «Кросс» режисера Марини Вроди, який одержав головний приз Канського фестивалю серед короткометражних фільмів.

Особливістю цьогорічного фестивалю є розширення його фестивального майданчику. Досі аудиторія присутніх на черговому фестивалі складалася з гостей на Андріївському узвозі у Києві та глядачів телекомпанії ICTV, в ефірі якої транслювалася конкурсна частина програми.

Цього року 15-й дубль фестивалю від першого до останнього фільму, крім Києва, одночасно і синхронно відбудеться у кількох містах: Львові, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Чернівцях та Запоріжжі . Традиційно конкурсну частину програми можна буде побачити в ефірі генерального інформаційного партнеру фестивалю – телеканалу ICTV протягом фестивальної ночі.

Детальніше на офіційному сайті фестивалю opennight.org.ua

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020