string(4) "news" Відкрився «Кінотавр» — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Відкрився «Кінотавр»

05 червня 2011

4 червня у Сочі стартував 22-ий Відкритий російський фестиваль «Кінотавр». Серед короткометражних  конкурсних фільмів також і работа української режисерки Марини Вроди «Крос». Як зазначають організатори,  цьогоріч до конкурсної програми увійшла рекордна кількість фільмів – 14 повнометражних та 238 короткометражних. Нагадаємо, право брати участь у фестивальних конкурсах вперше отримали не лише російські фільми, а й будь-які стрічки, що були зняті російською мовою.

До складу журі основного конкурсу увійшли режисери Алєксандр Міндадзе (голова) та Андрєй Прошкін, актори Юрій Стоянов та Єкатерина Вілкова, продюсер Сабіна Єремеєва, оператор Павєл Костомаров та кінокритик Костянтин Шавловський. Конкурс короткого метру оцінюватимуть оператор Міхаїл Крічман (голова), режисерка Оксана Бичкова, кінознавець Сергій Землянухін та акторка Аліса Хазанова. У рамках фестивалю також проходитимуть спеціальні покази для іноземних гостей, ретроспективи, круглі столи та майстер-класи.

На церемонії відкриття буде показаний фільм Авдотьї Смирнової «Два дні», а також мультфільм Сєргєя Глєзіна «Три богатирі та шамаханська цариця». Закриватиме «Кінотавр» фільм Андрєя Звягінцева «Єлена». Переможців кінофестиваль оголосить 11 червня.

www.openspace.ru

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020