string(4) "news" Запрошуємо на Польську Академію Документу — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Запрошуємо на Польську Академію Документу

26 вересня 2011

Міжнародна Академія Dragon Forum  та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в рамках культурної програми головування Польщі у Європейському Союзі з 4 до 8 жовтня 2011 року проводять сесію Польської Академії Документу в Києві. Протягом п’яти днів у Києві демонструватимуться найкращі зразки сучасного документального кіно Польщі, після переглядів відбуватимуться майстер-класи та зустрічі глядачів з авторами фільмів.

Майстерня документального кіно надасть можливість молодим українським кінематографістам у співпраці з визнаними польськими режисерами, продюсерами та експертами в галузі документального кіно попрацювати над удосконаленням власних проектів та підготувати їх до копродукції й пітчингу.

Викладачі Академії:

  • Кшиштоф Копчиньскі – визнаний продюсер креативного документального кіно;
  • Марчін Кошалка – авангардний режисер-документаліст;
  • Єжи Слядковскі – режисер-документаліст;
  • Дорота Рошковска – креативний продюсер, президент Dragon Forum;
  • Марія Змаж-Кочанович – видатна режисерка, декан Кіношколи в Лодзі.

Під час сесії Польської Академії Документу в Києві будуть показані найкращі польські документальні фільми останніх років, що були представлені й нагороджені на багатьох кінофестивалях, зокрема:

  • Beats of Freedom / «Поклик волі» – стрічка про те, як рок-музика допомогла полякам скинути тоталітарний режим;
  • Vodka faсtory / «Горілчаний завод» – фільм Єжи Слядковского, що розповідає про долю жінок у російській провінції;
  • Deklaracja niesmiertelnosci / «Декларація безсмертя» – фільм Марчіна Кошалки про неймовірну красу гір і силу альпіністів;
  • Warszawa do wziecia / «Здобути Варшаву» – розповідь про дівчат з провінції, котрі вирішують шукати щастя в столиці;

Майстерня Dragon Forum проходитиме з 10.00 до 16.00 в Інституті проблем сучасного мистецтва, вул. Щорса, 18д. Кількість місць обмежена, вхід лише для учасників майстерні та спостерігачів (анкету спостерігача можна скачати на сайті Dragon Forum: http://dragonforum.pl/uk/pad/kiev/application/).

Кінопокази та обговорення з режисерами фільмів відбуватимуться щодня 5, 6 і 7 жовтня з 17.00 до 22.00 в кінотеатрі «Кінопанорама», вул. Шота Руставелі, 19. Вхід для учасників, спостерігачів та журналістів – вільний за наявності акредитації.

Квитки на всі кінопокази, як звичайно, продаватимуться в касах кінотеатру «Кінопанорама».

На закінчення Академії запрошуємо на конференцію українських і польських документалістів, що проходитиме під гаслом: Документалісти сусідніх країн, перемагайте щодня!

Конференція відбуватиметься 8 жовтня в Будинку кіно, вул. Саксаганського, 6, з 15.00 до 19.00. Участь – за попередньою акредитацією.

На конференції обговорюватиметься документування реальності, авторське документальне кіно і його тематика, а також спільне кіновиробництво та структура кіноринку.

Детальна інформація під час презентації Академії 3 жовтня о 18.00 в Книгарні «Є» за адресою: вул. Лисенка, 3, а також на www.dragonforum.pl/uk.

 

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020