Docudays UA на Одеському кінофестивалі

25 червня 2012

18 липня 2012 року о 19.00 у кінотеатрі U-Cinema (Французький бульвар, 33, у будівлі Одеської Кіностудії) відбудеться презентація Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Під час події будуть представлені кращі фільми цьогорічної програми Docudays UA, а саме «Колиcь ми станемо щасливими» польського режисера Павела Височанські, який цьогоріч став найкращим короткометражним фільмом Docudays UA, та перша космічна документальна комедія «Гагарінленд» росіянина Владіміра Козлова.

Після показів відбудеться зустріч з програмним координатором Docudays UA Вікторією Лещенко та продакшн-менеджером Docudays UA Дар’єю Бассель. Захід відбуватиметься у рамках програми «Спеціальні покази» 3-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Детальніше про фільми, що будуть представлені на 3-му Одеському міжнародному кінофестивалі:

«Колиcь ми станемо щасливими» - переможець Docudays UA 2012, конкурс Docu/Коротко

Режисер: Павел Височанські (Польща / 2011 / 40’)

Даніель - юнак з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі. Він прагне вирватися з бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось?

Трейлер: https://vimeo.com/31725080


«Гагарінленд» - перша космічна документальна комедія. Переможець російського Артдокфесту 2011

Режисер: Владімір Козлов (Франція, Росія / 2010 / 86’)

Місто Гагарін, батьківщина першого космонавта, стало місцем поклоніння. Деякі з мешканців містечка досить своєрідно бачать подвиг Юрія Гагаріна та по-своєму пишаються та прославляють його. Інколизовсім не безкорисливо.

Трейлер: https://vimeo.com/15451914

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022