Docudays UA на ZixZixOne

29 листопада 2012

4 грудня о 18.00 запрошуємо переглянути фільми цьогорічної конкурсної програми Docudays UA на фестивалі вільної творчості ZixZixOne. Mіжнародний фестиваль документального кіно презентує три різні тематичні фільми - про гангстерів, майстра-лялькаря та мрії. Покази відбуватимуться на території одного з найстаріших стадіонів Києва - Старт (вул. Маршала Рибалка 4/28). Усі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. Вхід традиційно вільний. Модерує покази Ксенія Харченко.

Програма показу

«Колись ми станемо щасливими» режисера Павела Височанські (Польща) - фільм-переможець цьогорічного конкурсу Docu / Short

Даніеля, юнак з Ліпіни, найбільш нужденного містечка в усій південній Польщі, прагне вирватися з суцільної бідності. Озброєний камерою на мобільному телефоні, він вештається своїм кварталом, розпитуючи дітей та дорослих про їхні мрії. Чи справдяться ті мрії бодай для когось? Чи зможе Данель коли-небудь закінчити свій фільм?

«La Machina» режисера Тьєррі Паладіно (Польща)

Це фільм-мандрівка, звичайна та водночас поетична подорож старого майстра-лялькаря та його юного помічника. Хлопець мандрує вперше. Недосвідчений, він радіє усьому, адже відбувається його ініціація. Майстер, у свою чергу, добре усвідомлює, що для нього мандрівка може видатися останньою.

«Про гангстерів» режисера Тебого Едкінса (Німеччина, Південно-Африканська Республіка)

У Кейптауні (Південна Африка) рівень насильства й нерівності у суспільстві – один з найвищих у світі. Юний білошкірий студент кінофакультету разом з оператором полишають свій комфортний безпечний квартал; режисер хоче зняти фільм про гангстерів з великої літери. Він довго розшукує достатньо «кінематографічного» персонажа і нарешті натрапляє на принадну для нього банду та поринає в її повсякдення. Невдовзі реальність бере своє: замкнене гангстерське життя не збігається з усталеними уявленнями.

Довідка

Щорічні ZixZixOne FESTи – це фестивалі нового покоління, що є не лише демонстрацією, але тренінгом та експериментом сучасного мистецтва. Принципово нова концепція фестивалю, як самостійного виду мистецтва і способу сучасного життя, створює умови для появи і розвитку в Україні нового покоління творців світового рівня.

ZixZixOne FESTи відбуваються щороку 4, 5 і 6 грудня, незалежно від дня тижня, на який припадають ці числа, від погоди, від готовності до фесту. Традиційно фест носить назву наступного року. Таким чином, ZixZixOne FEST - стане єдиним фестивалем в історії цивілізації, датований 2013 роком! (Бо якщо вірити Майя, 2013-го року не буде ніколи).

Перший ZixZixOneFest був організований у 2007 році. Музиканти, актори, журналісти, фотографи, художники об’єдналися для створення альтернативної культурної події в дитячому кінотеатрі імені Чапаєва.

Сторінка ZixZixOne FEST на Фейсбуці - www.facebook.com/ZixZixOne

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022