Мандрівний кінофестиваль «БО!» у Києві

14 грудня 2011

 

15 - 21 грудня у кінотеатрі «Жовтень» відбудеться польсько-український Мандрівний кінофестиваль «БО!». Захід, що є ініціативою польських та українських кінематографістів, спрямований на активізацію та на ширше ознайомлення глядачів обох країн з кінематографом сусідів. Започаткували фестиваль польська «Студія «Бо!» та українська кінокомпанія «Батискаф».

Оригінальна ідея фестивалю – у його мандрівному форматі, спрямованому на те, щоб якомога більша аудиторія побачила фільми своїх сусідів. Заходи відбуватимуться у різних містах, причому обов’язково частина фестивалю – у Польщі, частина – в Україні. Це сприятиме знайомству з кінематографом простих людей. Програма фестивалю складатиметься з усього розмаїття кінопродукції обох країн – від нових повнометражних картин, які щойно вийшли на екран, а також неігрових, короткометражних, студентських робіт до ретроспектив, кінохроніки, дитячого кіно тощо. Усі перегляди будуть доступні для звичайного глядача.

Цього року фестиваль «Бо!» відбувається вперше. А містом, з якого він почався, стала столиця Волині – у Луцьку фестиваль пройшов з 23 по 25 вересня. З 11 по 17 листопада фестивальні перегляди тривали у Народному Домі «Перемога», що у Тернополі. У Львові з 1 по 4 грудня фестивальні фільми можна було подивитися у Палаці мистецтв.

А з 15 по 22 грудня фестиваль «Бо!» гостює у Києві, у кінотеатрі «Жовтень». Наступного року фестиваль також представлятиме українське кіно і у Польщі.

Усі фільми демонструватимуться польською мовою із українськими субтитрами.

Детальніше...

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022