Майстер-класи від «Молодості»

18 жовтня 2012

Кінофестиваль «Молодість» запрошує у Майстерню талантів. Десята, ювілейна, сесія проходитиме у культурно-освітньому центрі «Майстер Клас» з  21 по 27 жовтня 2012 року. У цей період аудиторія на вул.Лаврській, 16А, перетвориться на інформаційно-емоційний простір, де усі охочі зможуть поспілкуватись як з професіоналами у сфері кіно, так і з тими, хто лише зробив перші відважні, але важливі кроки.
 
Надихнутись, розширити рамки сприйняття та втамувати жагу знань можна під час зустрічей з Лео Караксом, режисером стрічок «Коханці з нового мосту» та новітнього «Холі Моторс», арт-гуртом PROVMYZA, які представляють свої роботи у програмі «Синергія», Теодором Ушевим, що є членом журі та автором багатьох анімаційних фільмів, які можна буде переглянути на його власній Перспективі у рамках «Молодості». 
Список лекторів Майстерні Талантів не обмежується такими іменами, тож стежте за оновленням інформаційної стрічки.
 
Акредитація: не обов’язкова, але бажана: додаткова інформація, зміни у розкладі та інші новини будуть поширюватись в першу чергу серед зареєстрованих учасників. Заповнити анкету можна за посиланням.
 
Участь у заходах Майстерні традиційно безкоштовна, кількість місць обмежена.  На деякі заходи можливий додатковий запит на підтвердження присутності, що буде вислано на електронні адреси, вказані під час акредитації.
 
Мови лекцій: російська, українська, англійська. Мова кожного тренінгу та наявність синхронного перекладу будуть повідомлені пізніше.
 
Детальніше тут

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022