Майстерні DOCU/CLASS у «Кінопанорамі»

13 березня 2012

Цьогоріч завдяки розширеній програмі Docudays UA шанувальники неігрового кіно матимуть змогу відвідати майстер-класи чотирьох відомих лекторів. Майстерні DOCU/CLASS відбуватимуться щодня з 24 по 27 березня о 12.00 у малій залі кінотеатру «Кінопанорама».  Пропонуємо детальну програму майстерень та умови акредитації.

24 березня, субота

12:00 DOCU/CLASS. Марина Разбєжкіна. «Полювання за реальністю» (Росія)
Свою майстерню проведе знана російська режисерка, кіносценаристка та викладачка Марина Разбєжкіна, що виховала нову хвилю сучасних російських кінематографістів. Разбєжкіна є переможцем багатьох міжнародних фестивалів. До 2011 року вона разом з головою проекту «Театр.doc» Михайлом Угаровим керувала Школою документального кіно. З 2009-го вона щорічно влаштовує конкурс неігрових фільмів «Полювання за реальністю»  («Охота за реальностью»). Переможці отримують право на безкоштовне навчання в її майстерні.

25 березня, неділя

12:00 DOCU/CLASS. Маршал Каррі  (США)

Маршал Каррі – знаменитий американський режисер, двічі номінант на Оскар. Усі три його повнометражні фільми, призери багатьох світових кінофестивалів (два з яких – «Мрія гонщика» і «Якщо дерево падає» у цьогорічній програмі спеціальних показів Docudays UA), називають екстраординарними, захоплюючими і – важливими - адже вдаряють по больових точках суспільства, не лише американського. Каррі неодноразово проводив дискусії про документалістику на різноманітних фестивалях, а також навчальні класи в Ізраїлі, Йорданії, Косово. Цього разу режисер поділиться своїм кінодосвідом з Docudays UA.

26 березня, понеділок

12:00 DOCU/CLASS. Гіві Одишарія (Грузія)

Поспілкуватись є нагода з Гіві Одишарія - відомим сценаристом і режисером з Грузії, майстром гострих психологічних драм з багаторічним досвідом роботи в кіно. Цього року в конкурсній програмі Docudays UA глядачі побачать фільм литовця Аудріуса Стоніса «Рамін», знятий за його сценарієм. У своєму майстер-класі Одишарія розповість про складний і доволі незвичний, як для документалістики, етап створення кіно – написання і розробка сценарію.

27 березня, вівторок

12:00  DOCU/CLASS. Емілі Джеймс (США, Великобританія)

Наостанок своїми досягненнями у виробництві кіно поділиться ще одна американська режисерка та продюсерка Емілі Джеймс. Фільми Джеймс, які вона створила у співпраці з британським телебаченням, поєднують інтерес молодої режисерки до історії, науки і політики. Кіномова документалістки вирізняється легкою іронією, навіть у підході до складних питань, так, як у фільмі «Просто зроби це!»: історія життя громадських активістів виглядає дуже веселою, не зважаючи на всю серйозність і небезпеку їхніх акцій.

Запис на майстер-класи розпочато!

Для участі у майстер-класі просимо заповнити онлайн анкету: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDlGOTg4SUVRTHN4VEFsZTVmdzBuX1E6MQ

Відвідування майстер-класів безкоштовне. Кількість місць обмежена!

З нетерпінням чекаємо зустрічі!

Стежте за анонсуванням на офіційному сайті docudays.org.ua та на нашій сторінці у Фейсбуці.

Запис триватиме до 23 березня цього року. Не зволікайте!

Контактна особа: Оксана Карпович

e-mail: mavkavis@gmail.com

тел. +38 093 993 43 10

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022