На Docudays UA продовжує роботу програма майстер-класів

25 березня 2012

У кінотеатрі Кінопанорама в рамках програми DOCU/CLASS відбулись перші майстер-класи від наших зіркових лекторів. 24 березня зустріч з глядачами провела російська режисерка, кіносценаристка і викладачка Марина Разбєжкіна.  Режисерка поділилась власним досвідом знімання кіно, і, як викладач і співзасновниця московської Школи документального кіно, дала молодій аудиторії багато корисних порад.

Марина Разбєжкіна спонукає документалістів шукати в кіно якомога глибшу реальність: прагнути досягти максимальної щирості від героїв і від себе усіма можливими технічними, художніми, психологічними засобами. Головна мета режисера, на думку Марини Разбєжкіної – навчитись говорити: не заікаючись, не брешучи, а конструюючи власну неповторну кіномову.

Ще один майстер-клас від американського режисера Маршала Каррі відбувся 25 березня. Маршал Каррі розповів глядачам про нюанси кіновиробництва: пошук теми, відбір героїв, нюанси зйомки і монтажу. Погляди цього документаліста  на кіно і роль режисера не лише у мистецтві, але і суспільних процесах, дуже відрізняються від поглядів Марини Разбєжкіної. Аудиторія, що відвідала майстер-класи,  мала змогу порівняти дві абсолютно несхожі між собою школи документального кіно: російську і американську.

Нагадуємо вам, у рамках фестивалю DOCUDAYS продовжує роботу програма майстер-класів. 26 березня ви маєте унікальну можливість відвідати вокршоп режисерки Емілі Джеймс з Великобританії (на фото), а 27 березня  - грузинського кінорежисера і сценариста Гіві Одишарія.

Початок майстер-класів о 12.00. Вхід вільний. Усі воркшопи проходять у Малій залі кінотеатру «Кінопанорама».

Контактна особа: Оксана Карпович +38 (093) 9934310

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022