string(4) "news" Оголошено склад журі фестивалю — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Оголошено склад журі фестивалю

06 березня 2012

 

 

Новий сезон Docudays UA обіцяє чимало нововведень. Цього року фестиваль матиме три окремі конкурси. Це DOCU/ЖИТТЯ, у якому змагатимуться повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики; DOCU/ПРАВО, де будуть представлені  повнометражні фільми про проблеми у сфері прав людини; та окремий конкурс фільмів, тривалість яких не перевищує 45 хвилин - DOCU/КОРОТКО. 

 

Обирати кращих у цих категоріях Docudays UA запросив три склади журі. Конкурс DOCU/ЖИТТЯ судитимуть французький кінокритик та програмер фестивалю FIDMarseille Ніколас Феодорофф, український поет та видавець Іван Малкович, а також режисер, продюсер та сценарист Марина Разбєжкіна з Росії.

До складу журі DOCU/ПРАВО увійшли член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Лідія Тополевська,  шеф-редактор порталу «Телекритика» Наталія Лігачова та чеський фотограф Богдан Голомічек.

Оцінювати проекти у рамках DOCU/КОРОТКО запрошено Директора Краківського кінофестивалю Кшиштофа Гієрата, латвійського продюсера Ілону Бічевску та українського режисера Валерія Балаяна.

Традиційно свого фаворита після фестивалю оголосить Студентське журі, куди увійшов Станіслав Білий з Київського державного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Тетяна Карнаух з Херсонського Державного Університету та Дмитро Сухолиткий-Собчук із КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020