Оголошено склад журі фестивалю

06 березня 2012

 

 

Новий сезон Docudays UA обіцяє чимало нововведень. Цього року фестиваль матиме три окремі конкурси. Це DOCU/ЖИТТЯ, у якому змагатимуться повнометражні документальні стрічки, виконані в жанрі креативної документалістики; DOCU/ПРАВО, де будуть представлені  повнометражні фільми про проблеми у сфері прав людини; та окремий конкурс фільмів, тривалість яких не перевищує 45 хвилин - DOCU/КОРОТКО. 

 

Обирати кращих у цих категоріях Docudays UA запросив три склади журі. Конкурс DOCU/ЖИТТЯ судитимуть французький кінокритик та програмер фестивалю FIDMarseille Ніколас Феодорофф, український поет та видавець Іван Малкович, а також режисер, продюсер та сценарист Марина Разбєжкіна з Росії.

До складу журі DOCU/ПРАВО увійшли член правління Української Гельсінської спілки з прав людини Лідія Тополевська,  шеф-редактор порталу «Телекритика» Наталія Лігачова та чеський фотограф Богдан Голомічек.

Оцінювати проекти у рамках DOCU/КОРОТКО запрошено Директора Краківського кінофестивалю Кшиштофа Гієрата, латвійського продюсера Ілону Бічевску та українського режисера Валерія Балаяна.

Традиційно свого фаворита після фестивалю оголосить Студентське журі, куди увійшов Станіслав Білий з Київського державного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Тетяна Карнаух з Херсонського Державного Університету та Дмитро Сухолиткий-Собчук із КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого.

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022