Пітер Грінуей розповість в Одесі про Ейзенштейна

10 травня 2012

Британський кінорежисер Пітер Грінуей під час перебування на Одеському міжнародному кінофестивалі (ОМКФ) розповість про свій новий фільм, присвячений режисерові Сергію Ейзенштейну. Вже у жовтні цього року він планує почати зйомки фільму під назвою «Ейзенштейн у Гуанахуато» (Eisenstein in Guanajuato).

За сюжетом, Сергій Ейзенштейн в 1931 році приїжджає до Мексики для роботи над фільмом «Хай живе Мексика!». У Гуанахуато, куди він вирушає, щоб побачити і зняти знаменитий «Музей Мертвих» (Museum of the Dead), його гідом стає молодий мексиканський історик Паломіно Канеда, з яким режисер проживає бурхливий роман і одночасно пізнає інший спосіб міфологічного мислення, далекий від звичного європейського. Цей досвід змінює все його життя, накладаючи відбиток на подальшу творчість. Мексиканські сцени фільму вже були частково зняті Грінуеєм. Вихід фільму запланований на 2013 рік.

Нагадаємо, що Одеський кінофестиваль цього року пройде з 13 по 21 липня у Театрі музичної комедії. У програмі - приїзд голлівудського кінорежисера та сценариста Тодда Солондза, показ фільму Чарлі Чапліна «Вогні великого міста», який особисто представить його онук Чарлі Сістоваріс, ретроспектива забутого українського кіно початку 1990-х, а також презентація Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Починаючи з цього року, глядачі самі визначають, кому дістанеться Гран-Прі фестивалю в рамках головного Міжнародного конкурсу.

unian.net

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022