У Києві стартував Гогольfest

22 вересня 2012

Цього разу масштабна мультикультурна подія базується на новій локації - у покинутих цехах промзони на Видубичах. Програма фестивалю традиційно складається з п’яти частин: театр, музика, візуальне мистецтво, кіно та майстер-класи.

Музична програма присвячена американському композитору-авангардисту Джону Кейджу – засновнику електронної музики. Усього фестиваль відвідають одинадцятеро виконавців із різних країн.

Театральну частину готує Центр сучасного мистецтва «Дах». На другий та третій день фестивалю відбуватиметься унікальне дійство – прем’єра вистави «Школа нетеатрального мистецтва». Цю виставу гратимуть лише двічі і більше – ніколи.

На виставці візуального мистецтва будуть представлені роботи близько тридцяти сучасних українських художників. Це твори у стилі «неофолк» – погляд на сучасне мистецтво через призму українського фольклору.

??Гогольfest також підготував цікаву кінопрограму. У приміщенні павільйону «Кінотеатр» відбуватимуться кінохеппенінги, покази вітчизняних та зарубіжних фільмів, анімації, короткого метру та документального кіно. Свої спецпокази презентуватиме також Docudays UA.

Фестиваль триватиме з 21 до 29 вересня.

Вхід на більшість подій безкоштовний.

Детальний розклад роботи «Кінотеатру» тут

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022