Запрошуємо на серйозне кіно

12 листопада 2012

Кінофестиваль про діяльність та вплив журналістів «Кіномедіа» та Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA запрошують на спільний перегляд кінофільму «Правосуддя для Сєргєя» (2010 р.) режисерів Ганса Германса та Мартіна Маата. «Правосуддя для Сєргєя» – вражаюча історія Сєргєя Магнітского, російського юриста, який помер у листопаді 2009-го у віці 37 років унаслідок тортур у слідчому ізоляторі Москви, так і не дочекавшись суду.

Його загибель викликала обурення світової спільноти, але в самій Росії корумповані чиновники, винуватці трагедії, не були й не будуть притягнуті до відповідальності. Через рік після смерті Сєргєя Магнітского фільм розповідає про чоловіка, який заплатив найвищу ціну, намагаючись викрити всеохопну корупцію, в лабетах якої опинилась Росія. Сім’я і друзі Сєргєя вперше згодилися говорити на камеру, аби розповісти історію пересічного громадянина, який наважився протистояти корупції на найвищому рівні.

Кіноперегляд відбудеться 20 листопада 2012 р. у кінотеатрі «Правда» кіностудії Film.ua (Київ, вул. Закревського, 22). Початок заходу о 19.30 год.

Вхід вільний.

Зареєструватися можна за телефоном 067 657 95 15 та через скриньку [email protected]. Контактна особа – Христина Дрогомирецька.

Кінофестиваль «Кіномедіа»

Кіномедіа» – некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Вперше фестиваль відбувався у 2010 році, відтоді проводиться щорічно. Мета фестивалю – підтримати правильне сприйняття ролі медіа як важливого елементу демократичного суспільства, розуміння важливості існування незалежних об’єктивних ЗМІ, що кожному надають змогу свідомо ухвалювати важливі рішення та не бути маріонеткою у світі інформації та пропаганди. Ціль кінофестивалю – розкрити та підтримати нові режисерські таланти в Україні.

 «Кіномедіа» організований Незалежною Асоціацією телерадіомовників припідтримці фонду NED. Підтримують кінофестиваль Film.uaKATAТМ ТавріяПепсіко, книгарня «Є».

До конкурсної частини фестивалю допускаються:

анімаційні фільми та флеш

документальні фільми

художнє (ігрове) кіно

експериментальні фільми (кліп та відеоарт)

Участь у кінофестивалі – безкоштовна! Кінцевий термін подачі робіт - 15 листопада 2012 р.

21 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
 31 — 9 
травня
червня 2024