Зроби анімаційний ролик для Docudays UA

22 лютого 2012

Фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA за підтримки Школи журналістики Національного університету Києво-Могилянська академія оголошує конкурс анімаційних роликів. Завданням конкурсу є створення анімаційного ролика, який би найкраще втілював дух Фестивалю, та запропонував би найбільш цікаву інтерпретацію його гасла – «Перемагай щодня!».

Конкурс відбудеться у 2 етапи. До 23 березня 2012 року організаційний комітет Фестивалю відбере кращі з надісланих робіт. 24 березня обрані роботи буде завантажено на Vimeo, після чого розпочнеться відкрите голосування, взяти участь у якому зможе кожен.

Голосування триватиме до 12:00 28 березня. Після цього буде визначено переможця конкурсу (за найбільшою кількістю голосів).

Умови конкурсу

Серед бажаних вимог до учасників конкурсу – наявність цікаво обіграного символу фестивалю – штангіста – та залучення теми стріт-арту як акценту цьогорічного фестивалю. У якості звукового супроводу рекомендуємо використовувати музику офіційного промо-ролика фестивалю. За бажанням авторів, також може бути задіяний будь-який інший музичний супровід.

Оригінальний саунд-трек фестивального ролику можна завантажити за адресою - http://dl.dropbox.com/u/7342013/docu_last_ver.wav. Будь-ласка, при використанні обов'язково зазначайте у титрах ім'я композитора – Антона Байбакова.

Ролик може бути виконаний із використанням будь-якої анімаційної технології, та має тривати від 10 до 30 секунд.

Технічні вимоги до відео, що подається до участі в конкурсі, – формат Quick Time, резолюція 1920 на 1080 пікселів (HDTV), 25 кадрів на секунду, компресія H.264. У випадку успішного відбору до вашої роботи може бути висунуто додаткові технічні вимоги.

Кінцевий термін подачі робіт – 23 березня 2012 р.

Організаційний комітет Фестивалю залишає за собою право визначити переможця на основі своїх суб'єктивних уподобань. Таким чином, у конкурсі може бути два переможця.

Переможці отримають почесні дипломи, запрошення на вечірку-закриття фестивалю та матимуть унікальну можливість продемонструвати свої доробки широкому колу глядачів Фестивалю.

Свої роботи надсилайте, будь ласка, Дарині Бассель на адресу daryabassel@gmail.com

 

 

Бажаємо перемог!

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022