Зустріч з режисером БіБіСі Метью Спрінґфордом

22 вересня 2012

В суботу, 22 вересня, о 16:00 відбудеться лекція Метью Спрінґфорда, режисера БіБіСі, що створив документальну стрічку «Рік Аніша Капура», присвячену процесу підготовки до виставки художника у Королівській Академії мистецтв у Лондоні. Подія відбудеться в Національному університеті ім. Тараса Шевченка (Червоний корпус, вул. Володимирська, 60) у конференц-залі №329. Вхід вільний.

В ході лекції Метью Спрінґфорд презентує слухачам стрічку «Рік Аніша Капура», розповість про процес її створення та виклики, з якими йому довелось зіткнутись протягом її створення. Лекція супроводжуватиметься демонстрацією уривків фільму.

Онлайн трансляція публічної бесіди буде доступна на офіційних веб-сайтах PinchukArtCentre та Британської Ради в Україні за посиланнями: pinchukartcentre.org/en/events_and_calendar/18859

Метью Спрінґфорд - британський режисер, який розпочав свою кар’єру у театрі, згодом його пристрасть до мистецтва втілилася у сфері документалістики. Він працює продюсером документального циклу про найбільш харизматичні постаті нашої епохи Imagine на BBC One. Наразі Спрінґфорд працює над виробництвом фільму про китайського піаніста Ланґ Ланґа, та ще один фільм про американського художника Джефа Кунса запланований на 2013 рік.

Фільм «Рік Аніша Капура», що був створений для програми Imagine на BBC One, демонструє процес підготовки до виставки Аніша Капура у Королівській Академії мистецтв у Лондоні. У фільмі британський телеведучий Алан Єнтоб відвідує лондонську студію митця під час інтенсивної роботи над експозицією.

Аніш Капур народився у Бомбеї у 1954 році, він отримав освіту у Hornsey College of Art та Chelsea School of Art, останні 30 років живе і працює у Лондоні. Капур  став першим художником, якому за життя випала честь представити свою персональну виставку у Королівській Академії мистецтв. Саме для цієї експозиції він створив потужну серію інсталяцій: «Постріл в кут» (Shooting in the Corner) - гармату, наразі представлену у PinchukArtCentre.

Зареєструватися на подію можна за телефоном: +380 (44) 590 08 58 або за адресою info@pinchukartcentre.org

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022