Ретроспектива Аудрюса Стоніса розпочнеться на півгодини раніше

25 березня 2013

Ретроспектива Аудрюса Стоніса розпочнеться у вівторок о 16.00. Перед фільмом «Дзвін» буде показана унікальна копія картини «Одна». Це остання копія фільму на плівці, що  дивом збереглася у державному литовському архіві кіно. Автор фільму, Аудрюс Стоніс, спеціально привіз її для аудиторії Docudays UA. Другим фільмом програми стане «Дзвін». Після показу відбудеться зустріч з режисером.

 

«Одна». Литва. 2001 рік. Тривалість: 28 хвилин

Героїня цього фільму – одна з багатьох дітей, кому віддані ідеї благодійники допомагають спілкуватися з ув'язненими батьками. Фільм розповідає про неймовірну здатність кіно створювати більш реальну реальність – реальність внутрішнього світу людини. А також про шлях до реальності, що звеличує. Шляхи дівчинки, її сивочолого товариша і живого дерева мають прямий зв’язок із поетикою казок.

 

«Дзвін». Литва. 2007 рік. Тривалість: 56 хвилин

Історичні згадки свідчать, що 300 років тому, під час польсько-шведської війни було знято дзвін із церкви в литовському місті Плателяй. Його саме переносили замерзлим озером, коли біля Замкового острова лід проломився, і дзвін потонув. Через 100 років граф Шуазьоль організував підводну експедицію. Кажуть, дзвін тоді знайшли, але за невідомих обставин він знову пішов на дно. Також подейкують, що з глибин озера долинає спів плателяйського дзвона. Влітку 2006 року знімальна група разом із командою дайверів організувала експедицію, щоб таки знайти затонулу святиню.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020