Прем'єра документального фільму «Амосов. Сторіччя» на «Інтері»

06 грудня 2013

У п'ятницю, 6 грудня, о 00:30 та в суботу, 7 грудня о 09:55 «Інтер» покаже документальний фільм Сергія Лисенка, присвячений сторічному ювілею відомого українського лікаря, вченого, директора Інституту серцево-судинної хірургії – Миколи Амосова.

 

Картина «Амосов. Сторіччя» розповість про долю і досягнення Миколи Михайловича Амосова. Фільм не стільки про те, чого досяг Амосов, скільки про те, завдяки чому він цього досяг. Який внутрішній закон, яка система цінностей і природа особистості сформували «феномен Амосова»? Щоб зрозуміти це, досліджується три смислових кола: події, час, вічність.

 

6 грудня 2013 року Миколі Михайловичу Амосову виповнилося б сто років. За своє життя Амосов встиг дуже багато. Його спадщина - це десятки тисяч врятованих життів, покоління талановитих лікарів і медиків, передовий інститут, чітка система світогляду і життєвий приклад цільної глибоко моральної особистості. Він мав унікальну здатність викликати якісний, революційний стрибок вперед у будь-якій справі, за яку брався. А справ цих вистачило б на десятки видатних людей - учених, лікарів, мислителів, письменників, новаторів, організаторів...

 

Вчинки і життєвий побут, революція і війна, соціалізм і капіталізм, хірургія та кібернетика, життя і смерть, істина і Всесвіт - ось далеко не повний перелік епізодів, які постають перед нами. І за всім цим потужна фігура Амосова - його ставлення до себе і своєї справи, до близьких і чужих людей, його віра і сумніви, його принципи і мораль, його внутрішній стрижень. Тут ми шукаємо секрет феноменальних досягнень Миколи Михайловича Амосова, тут ми шукаємо його послання нам, нині сущим людям. Про це фільм «Амосов. Сторіччя».

 

inter.ua

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020