18 травня DOCU/ANIMA у Чернігові на «Ночі у музеї»

08 травня 2013

18 травня 2013 року у Чернігівському художньому музеї ім. Григорія Галагана відбудеться святкування Міжнародного дня музеїв та Дня Європи.  Цього року заплановано низку цікавих різнопланових заходів, які творитимуть єдиний мистецький простір. Серед них – документальна анімація від Docudays UA.

 

Початок дійства о 15.00. У його програмі наступні заходи:

 

Безкоштовні єкскурсії по виставках: «Шедеври музейної колекції», «Натюрморт у творчості українських художників ХХ - ХХІ ст.», «Ода життю» - з фондів музею; персональні виставки живопису А. Гети та А. Литвиненка; фотовиставка Артура Бондаря та Оксани Юшко.

 

15.30. Зустріч із заслуженим художником України Олексієм Потапенком (м. Чернігів). Показ слайд-фільмів про творчість митця.

 

16.30. «Фотографія. За межами загальноприйнятного». Лекція Артура Бондаря та Оксани Юшко (м. Київ, м. Москва) на тлі власної фотовиставки.

 

17.00. Театральний марафон від студії «Театр у кімнаті» (м. Київ).  У програмі хореографічна композиція та низка етюдів за мотивами творів Йонеско, Шмітта, Заславської, Достоєвського, Бродського.

 

18.00. Концерт класичної музики. У програмі сонати п’ятирічного Моцарта та твори Клементі, Рахманінова, Баха,  Дебюссі, Равеля.

Христина Шестак – флейта (м. Київ), Анна Дем’янчук (м. Чернігів) – рояль.

 

18.30. Конкурс спонтанного малярства серед відвідувачів «Музей майбутнього».

 

20.30. Музично-художній перформанс від гурту «Колектив» та художниці Олени Загребіної  (м. Чернігів).

 

22.00. Показ програми DOCU/ANIMA від Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UА. Півторагодинна добірка експериментальних короткометражок, до якої увійшли найкращі та найсвіжіші зразки документальної анімації, презентує призерів МКФ у Берліні й Амстердамі, а також Sundance; номінанта на премію «Оскар» і хіти правозахисних фестивалів. Не кажучи вже про те, що частина проектів – це українські прем’єри.

 

Вхід вільний.

 

Партнери проекту: Творча ініціатива «Культпросвіт»; Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA; Культурний центр «PHOTO Cult».

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021