Кіноальманах від ГОГОЛЬFESTу

05 серпня 2013

Міжнародний фестиваль сучасного  мистецтва ГОГОЛЬFEST оголошує про створення відкритого кіноальманаху. Цього року ваш фільм може бути створений і презентований в рамках фестивалю, що відбудеться 13-22 вересня цього року. Для цього необхідно зняти фільм протягом одного місяця, виконуючи умови проекту.

 

Тема кіноальманаху – «Пошук ідеальних рішень».

 

«Ті, хто прагне змінити світ, шукають ідеальних рішень. Пошук ідеальних рішень починається тоді, коли людина від пасивного сприйняття світу переходить до активної позиції. Пошук ідеальних рішень починається, коли на зміну нав’язаним ідеологіям приходять усвідомлені ідеї. Спорт, наука, техніка, мистецтво, виробництво, комунікація, державотворення чи самовдосконалення... Пошук ідеальних рішень може стосуватися будь-якої галузі. Пошук ідеальних рішень може набирати різних форм: дискусії, експерименту, досягнення, медитації, подвигу  чи спроби...»


До 6 вересня ви маєте можливість створити свій фільм і подати його на розгляд журі конкурсу. Роботи, які пройдуть відбір журі, будуть продемонстровані в кінотеатрі ГОГОЛЬFESTу в окремій категорії. Автори отримають підтримку фестивалю та його партнерів для подальшого просування знятих робіт.

 

Умови конкурсу:

  • Усі роботи повинні бути зняти на території ГОГОЛЬFESTу
  • Хронометраж робіт – до 20 хв
  • Усе технічне обладнання для зйомок забезпечує автор роботи
  • Доступ до усіх локацій фестивалю та безперешкодну зйомку на них забезпечує ГОГОЛЬFEST

Робота передбачає будь-який цікавий для вас формат: документалістика, ігрове кіно, відеоарт…

 

Для участі в проекті потрібно заповнити анкету на сайті фестивалю.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021