Конкурс актуального документального відео: Євроремонт 2013

06 грудня 2013

Платформа SHOOT’N’PLAY від play:creativeframework оголошує для аматорів і професіоналів конкурс актуального документального відео. У фокусі Київ – ключові слова: ГРУДЕНЬ 2013, ЄВРОРЕМОНТ 2013.

 

Звільняй нарешті свою «цифру» від кайданів home-video! Виходь на вулиці та площі! Даєш десятихвилинний шедевр.doc! Evviva 1080! Libertad de 720! VHS no pasaran!

 

Реєстрація кінопроекту online: 10-17 грудня 2013 (платформа буде оголошена найближчим часом). Кінцевий термін подачі фільму: 20 грудня 2013 (механіка – у наступних оголошеннях). Прем’єра конкурсної селекції на великому екрані: час та локація – оголошуємо після закінчення прийому робіт

 

Ми шануємо всі pro et contra, але уникаємо прямої політагітації. Це – важливо, бо ж нас так багато і ми всі такі різні. Ми гарантуємо прем’єрний показ на справжньому великому екрані – але оголосимо час та місце вже після закінчення строку прийому робіт.

 

Вимоги до проектів: документальне короткометражне кіно, вітаємо драматичний елемент але уникаємо очевидної маніпулятивності документального контенту, хронометраж до 10 хвилин, унікальний контент, що відзнято та змонтовано в фіксований проміжок часу заявленими авторами проекту. Преселекція контенту без рецензування відбірковою комісією проекту. Локація та знімальний період – Київ, перша половина грудня 2013. Щиро вітаємо якісне знімальне обладнання. Технічні вимоги та ще більш детальний регламент – найближчим часом на facebook.com/playfestua

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021