string(4) "news" Docudays UA на сіні — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Docudays UA на сіні

20 червня 2014

27-29 червня на Мистецькому хуторі Обирок на Чернігівщині проходитиме камерний кінофестиваль «КіноСіноВал», в рамках якого програмні координатори Дар’я Бассель та Вікторія Лещенко з Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA представлять стрічку «Присмерк» – учасника цьогорічної конкурсної програми DOCU/ЖИТТЯ.

 

Показ відбудеться у суботу, 28 червня о 19:00, після перегляду - обговорення.

 

Мистецький хутір  Обирок засновано в  2007 році на місці покинутого хутора на Чернігівщині. За майже сім років тут побувало понад 3000 гостей з 27-ми країн світу.

 

«КіноСіноВал», що буде проводитися вже вдруге, є одним з майданчиків фестивалю «Відкрита ніч», паралельний показ якого відбудеться тут і цього літа, у ніч із 28 на 29 червня. Але головний гість КіноСіноВалу на Обирку – унікальний режисер з села Жовтневе – дід Митро Козел з його програмою короткометражних фільмів. В Кіносараї 28 червня ви побачите його ігрові роботи, серед яких «Марсіяни із Накота» (с.Накот знаходиться неподалік Обирку). Першу свою камеру дідусь зробив з бінокля. Пізніше купив справжній «знімальний аппарат» і почав фільмувати сусідів та друзів з сусідніх вулиць та сіл ще в 60-х роках.

 

Дві доби позитивного кіно на запашному сіні, прогулянки сосновим лісом, купання в озері та гаряче какао з домашнього молока біля вечірнього вогнища – це кіновихідні на Обирку.

 

 

Також на Обирку відбудеться пленер художників АртМобілізація з 21 до 29 червня – художники будуть розмальовувати старі хати.

 

Докладніше про фестиваль: https://www.facebook.com/Obyrok

 

«КіноСіноВал» на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/278150412366643/

 

Як доїхати на Обирок - http://obyrok.livejournal.com/profile

 

«Присмерк»

Валентин Васянович

Україна, 2014, 61'

82-річна Марія та її хворий син Сашко живуть у глухій провінції. Через серйозну недугу Сашко осліп. Він боїться смерті матері, але Марія відчайдушно чіпляється за життя, усвідомлюючи, що нікому буде подбати про її сина. Їхні вчинки можуть видаватися ірраціональними, проте вони демонструють прагнення героїв не здаватися. Марія купує теля, Сашко починає навпомацки майструвати трактор…

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020