Docudays UA оголошує розшук волонтерів!

01 лютого 2014

11 Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA оголошує про набір волонтерів!

 

Ми шукаємо активну молодь, яка готова спробувати себе у організації унікальної та особливо актуальної на часі події – кінофестивалю документального кіно.

 

Цьогорічний Docudays UA триватиме 8 днів, із 21 по 28 березня 2014 року у Будинку кіно у Києві.

 

На вас чекає унікальний досвід роботи у фестивальній команді, спілкування із цікавими людьми із всього світу, ефективна практика комунікативних, лідерських та організаторських здібностей.

 

Волонтерська робота на Docudays UA – це унікальний шанс підтримати становлення та стрімкий розвиток громадянського суспільства. Тільки у спільному зусиллі із ВАМИ, ВОЛОНТЕРАМИ ми зможемо донести громаді всю важливість непорушності дотримання прав людини в Україні. Годі нагадувати, наскільки необхідним для нашої держави це є сьогодні!

 

Docudays UA пропонує гнучкий робочий графік, харчування, а також проживання для волонтерів із інших міст України (за обґрунтованої потреби).

 

Крім того для волонтерів буде проведено спеціальний навчальний тренінґ, за результатами якого для роботи на фестивалі будуть відібрані найкращі.

 

Для того, щоб стати волонтером на Docudays UA, заповнюйте аплікаційну форму на нашому сайті. Дедлайн подачі заявки – 1 БЕРЕЗНЯ 2014 РОКУ.

 

Детальна інформація про вимоги до волонтерів за посиланням.

 

Чекаємо на початок весни та зустріч із Вами!

 

Контактна особа:

Дарина Пирогова,

координатор волонтерів

volunteers.doc@gmail.com

050 940 67 63

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022