Показ фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж» у Києві до річниці революції

17 листопада 2014

До річниці Революції Гідності, 20 листопада, запрошуємо на довгоочікуваний показ фільму-відкриття цьогорічного Docudays UA «Євромайдан. Чорновий монтаж». Розпочнеться показ о 19.00 у коворкінг «ПроБіл» Національного університету «Києво-Могилянська академія». Після показу - обговорення з авторами фільму.

 

Нагадаємо, що окрім прем’єрного показу на фестивалі Docudaus UA у Києві, за останні місяці фільм уже побував на фестивалі Verzio (Будапешт), Inconvenient Films (Вільнюс), Cinedoc (Тбілісі) та на кінофестивалі IDFF у Їглаві (Чехія). У найближчі тижні фільм вирушає на кінофестивалі IDFA (Амстердам) та Artdocfest (Москва). До речі, на кінофестивалі у Їглаві журі нагородило «Євромайдан» спеціальною відзнакою Срібного ока. Цей приз особливий, він представляє талановитих дебютантів світу документального кіно.


«Євромайдан. Чорновий монтаж» - це фільм протри місяці революції. Від обуреного протесту до народного єднання. Від каструль на голові до кийків і бронежилетів. Від ейфорії перемоги до оплакування загиблих Небесної сотні. Революція як вибух пробудженої гідності, як ейфорія свободи, як біль усвідомлення ціни, як народження новітньої історії України. Згадаймо три місяці боротьби, побачивши їх очима молодих режисерів: Романа Бондарчука, Володимира Тихого, Катерини Горностай, Андрія Литвиненка, Юлії Гонтарук, Андрія Кісєльова, Романа Любого, Олександра Течинського, Олексія Солодунова, Дмитра Стойкова.

 

«Для мене «Євромайдан…» дорогий тим, що там присутня різна енергія різних режисерів. Цим він співзвучний революції, де енергія різних людей, об’єднавшись, досягла перемоги. У нас, до речі, є три епізоди авторів "Вавилона". І нарешті, кожна новела проекту  – це обіцянка окремого, талановитого фільму кожного з авторів», - розповідає один зі співавторів фільму Роман Бондарчук.


Коворкінг «Білий Простір» знаходиться за адресою: вул Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр НаУКМА.

 

Вхід вільний.

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020