DOCU/ПРОСТІР на Форумі з організаційного розвитку

01 грудня 2014

3-го грудня DOCU/ПРОСТІР від Docudays UA запрошує переглянути фестивальні фільми на ІІІ Форумі з організаційного розвитку, що відбудеться у київському НСК «Олімпійський». Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом щодо організаційного розвитку. Протягом двох днів разом із провідними журналістами, інтелектуалами та політиками його учасники обговорюватимуть роль неурядових організацій в розбудові культури миру в Україні.

 

DOCU/ПРОСТІР від Docudays UA запрошує переглянути короткометражні фільми про права людини:

 
«Нові герої» (2011 р., 30 хв., реж. Роман Бондарчук)


«Ромська мрія» (2012 р., 22 хв., реж. Роман Бондарчук)

 

 «Південний кордон» (2014 р., 10 хв., реж. Сергій Лисенко)


«У кутку» - фільм із кіноальманаху «Відкритий доступ» (2012 р., 25 хв., реж. Дмитро Тяжлов)

 

Після перегляду запрошуємо поспілкуватись із режисерами. Покази розпочнуться о 11.30, 3 грудня.

 

Окрім кінопоказів, Форум презентує унікальні платформи для спілкування - «Українська кав’ярня», «Жива історія», «Майстерня», де учасники зможуть по спілкувати про цінності громадянського суспільства, організаційного розвитку, адаптивності організацій до умов конфлікту, інформаційної «війни» тощо. Усі заходи об’єднані темою «Культура миру: яким чином неурядові організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови та утвердження культури миру в Україні».

 

Потрапити до DOCU/ПРОСТОРУ можно через зал «Олімпійський дворик».

Вхід на всі покази – вільний.


####

 

ІІI Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Форум проводить Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання». До проведення події долучається велика кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програма розвитку ООН в Україні, Міністерства закордонних справ Данії, Міжнародний фонд «Відродження» та ін.

 

Детальніша інформація про Форум тут

Програма Форуму тут

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022