Кіношкола ГОГОЛЬFEST оголошує набір студентів

04 серпня 2014

10 серпня - 21 вересня ГОГОЛЬFEST проводить кіношколу для фільмарів-початківців. Організатори повідомляють:

 

Прийшов час подивитись на реальність під новим кутом! Режисере, не проґав свій шанс пройти інтенсив від найкращих документалістів з України та Росії. 

 

Мета навчання – сформувати універсального документаліста, який може створювати і просувати якісні документальні фільми власноруч, без знімальної групи та великого бюджету. Фільми, які виникнуть під час воркшопу, будуть презентовані на ГОГОЛЬFEST.

 

Для кого?

 

Для усіх, хто прагне реалізувати себе в авторському кіно, але потребує знань і поштовху. Кіношкола розрахована на креативних людей, які мають бажання творити. Кіношкола НЕ розрахована на професіоналів, які все знають (але не роблять), а також ледацюг, які не нічого знають (і робити не збираються).

 

Що будемо вивчати: режисура документального кіно, драматургія документального кіно, монтаж (теорія та практика), операторська майстерність, продюсування.

 

Графік навчання: кожної суботи та неділі, а також кілька разів на тиждень вечорами у будні дні. Навчання проходитиме на території ГОГОЛЬFEST

 

Формат: воркшоп - ти зніматимеш постійно
Дати проведення: 10 серпня - 21 вересня
Вартість: безкоштовно
Кількість учасників обмежена
Відбір на основі творчого конкурсу
Кінець прийому заявок: 5 серпня

 

Умови творчого конкурсу: на адресу [email protected] необхідно надіслати автобіографію у вільному форматі, а також творчу роботу на вибір: невеликий сценарій, оповідання, уривки зі щоденників, відео-робота, серія документальних фото.

 

У листі не забудьте вказати: свій номер телефону, а також скільки часу ти можеш присвятити навчанню (чи є часові обмеження, пов’язані с графіком роботи і т.д.) – це допоможе нам зробити максимально зручний для усіх графік.

 

Важливо! Для участі у воркшопі необхідне використання власного відео-обладнання - професійної відео-камери, фотоапарата з режимом відео, телефону з можливістю зйомки відео у високій якості. Наявність персонального комп'ютера протягом всього воркошопу не обов’язкова, але дуже бажана.

 

ВИКЛАДАЧІ КІНОШКОЛИ:
Катерина Горностай, режисер
- випускниця московської школи документального кіно і театру Марини Разбєжкіної та Михаїла Угарова. Учасниця документального українсько-білорусько-польського проекту "Молоді про молодих", а також кількаденного воркшопу у Gdyńska Szkoła Filmowa від конкурсу Solidarity shorts. Авторка двох кіноновел у фільмі-відкритті цьогорічного фестивалю Docudays UA "Євромайдан. Чорновий монтаж".

 

Ольга Прівольнова, режисер
- режисер ігрового кіно (Майстерня В.Хотінєнка й В.Фєнчєнка) і документального кіно (Школа документальгого кіно і документального театру Марини Разбєжкіної і Михаїла Угарова).


Курсова робота "Оазис" - учасник фестивалю Артдокфест, премії Лавр, фестивалю Дебютного Кіно. Дипломний фільм "Звизжи" обраний для дистрибуції компанією "Antipodesales". Режисер фільмів "У бога такой дачи нет" (на замовлення фестивалю "Архстояние"), "Свидетельство. Саунд-арт" (на замовлення музею сучасного мистецтва "Граунд"). Режисер однієї із новел кіноальманаху "Один день из жизни ЛГБТ- сообщества".

 

Богдан Кутєпов, журналіст
- відео-репортер, журналіст «Громадського телебачення», автор журналістських розлідувань, автор циклу документальних фільмів про війну на Сході України.

 

Інформація щодо інших викладачів наразі уточнюється і буде оприлюднена найближчим часом.

Побачимось на Видубичах!

19 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
25 – 
березня
3
квітня 2022
Усе, що потрібно знати, аби подати заявку на стипендію FILMBOOST
Новини
26 липня 2022
Усе, що потрібно знати, аби подати заявку на стипендію FILMBOOST
Новини
26 липня 2022
Зустрічайте журі стипендійної програми FILMBOOST
Новини
22 липня 2022
Зустрічайте журі стипендійної програми FILMBOOST
Новини
22 липня 2022
Правозахисник Максим Буткевич потрапив у полон до росіян
Новини
12 липня 2022
Правозахисник Максим Буткевич потрапив у полон до росіян
Закликаємо українську та міжнародну культурні спільноти вимагати визволення Максима, а також поширювати інформацію про його становище
Новини
12 липня 2022
Docudays UA спільно з Deutsche Filmakademie e.V. оголошують прийом за…
Новини
06 липня 2022
Docudays UA спільно з Deutsche Filmakademie e.V. оголошують прийом заявок на стипендійну програму FILMBOOST
Новини
06 липня 2022
Як пройшли індустрійні події Sheffield DocFest?
DOCU/ПРО
06 липня 2022
Як пройшли індустрійні події Sheffield DocFest?
DOCU/ПРО
06 липня 2022
«Пароль: паляниця»: як відбулися покази українських фільмів у Великій…
Новини
30 червня 2022
«Пароль: паляниця»: як відбулися покази українських фільмів у Великій Британії
Новини
30 червня 2022
«Якщо ми зараз дивимося на себе новими очима, то це і є вирішальний е…
Інтерв'ю
27 червня 2022
«Якщо ми зараз дивимося на себе новими очима, то це і є вирішальний етап трансформації, що почалась в розірваному досвіді наших батьків»
Українські учасниці/-ки індустрійних подій Sheffield DocFest розповідають про проєкти та роботу над ними під час війни.
Інтерв'ю
27 червня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних поді…
Інтерв'ю
24 червня 2022
«Час — привілей мирного життя». Українські учасниці індустрійних подій Sheffield DocFest розповідають про роботу над проєктами під час війни
Інтерв'ю
24 червня 2022