Віталій Манський про пропаганду, Сенцова та свій фільм про Україну

17 червня 2014

Доля захопленого ФСБ українського режисера Сенцова напряму залежить від того, хто переможе в російсько-українському конфлікті, вважає відомий російський документаліст, який нещодавно представив у Києві свій фільм «Труба» в рамках відлуння фестивалю «86». Вирішальну роль у цьому протистоянні зіграла російська пропаганда, тому режисер вважає за потрібне зняти свій фільм про події в Україні.

 

«Ну що злиденній російській людині, яка сидить у своєму Крижополі, залишається робити, якщо Батьківщина в небезпеці? Україна в її свідомості – це частина її країни, і на цій її частині, тобто в нього вдома, орудують фашисти», – так, на думку Віталія Манського, російський обиватель сприймає новини з України в інтерпретації російських ЗМІ, що активно використовують терміни з фільмів про війну: «каральна операція», «фашисти», «націоналісти», «бандерівці».

 

Віталій Манський розповідає, що вже розпочав зйомки свого фільму про сьогоднішню Україну: «Я не буду знімати панегірик. Я спробую разом із героями розібратися в тому, що відбувається й зафіксувати зародження нової державності. Будуть і критичні речі. Якщо я знімаю про Україну, я не можу не знімати Крим. Там теж живуть українці, які обрали інший шлях розвитку». 

 

 

video.telekritika.ua

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020