string(4) "news" The Guardian прямує в Україну за сучасними історіями — Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

The Guardian прямує в Україну за сучасними історіями

30 вересня 2015

Розпочався прийом заявок на участь у всеукраїнському конкурсі документальних проектів «The Guardian прямує в Україну». Це унікальна можливість для молодих режисерів знайти фінансування для власного короткометражного фільму, попрацювати з професіоналами з Великої Британії і України та показати своє кіно на одному з найбільш відвідуваних онлайн-ресурсів світу.

 

«Це давня мрія нашої фестивальної команди – проїхатися Україною в пошуках молодих талановитих документалістів. Як центральний документальний фестиваль країни, ми маємо амбіцію відкривати нові імена. «The Guardian прямує в Україну» – унікальний конкурс: ми беремося відібрати найцікавіші проекти і допомогти молодим режисерам утілити їх у життя. У 2017 році, на 14-у Docudays UA ми покажемо фільми, над якими будемо працювати цілий рік», – розповідає Дар’я Аверченко, PR-директор Docudays UA.

 

Головна вимога до проектів – актуальність сюжету. Це мають бути сучасні історії, пов'язані зі суспільними перетвореннями або новими явищами в країні, які можна показати через незвичайних героїв та зацікавити якомога ширше коло глядачів у всьому світі.

 

«Виконуючи роль посередника між мистецьким середовищем Британії та України, ми добре знаємо, наскільки світові бракує інформації з самої України. На неї дивляться переважно чужими очима, тому для нас у цій програмі чи не найголовнішим є те, що українські документалісти-початківці зможуть розповісти світові унікальні історії про свою країну», - Анна Бубнова, керівник мистецьких програм Британської Ради в Україні.

 

Аби продемонструвати, які саме історії шукають організатори конкурсу, паралельно з прийомом заявок стартували покази документальних фільмів від The Guardian documentary на «Громадському Культура»: щочетверга о 22:00. «Ми вирішили показувати документальне кіно. Тому що документалістика – не надто популярний жанр на українському телебаченні, а дарма. Це саме той контент, який змушує глядача думати, розплющити очі та побачити життя, – коментує авторка програми Катя Мізіна. – Разом із Docudays UA та Британською Радою в Україні онлайн-телебачення «Громадське Культура» вирішили показувати фільми про сучасний світ, сучасну людину та сучасні питання, які виникають у будь-якому місці нашої планети. Вірю, що цей проект відкриє Україну світові».

 

 

Прийом заявок триватиме з 5 жовтня 2015 до 15 лютого 2016 року.

 

Стежте за новинами. Імена шістьох фіналістів буде оголошено 1 березня 2016 року на www.britishcouncil.org.ua, www.docudays.org.ua.

 

Детальніше про умови участі та розклад конкурсу тут.

 

Організатори «The Guardian прямує в Україну»: The Guardian, Британська Рада в Україні, Docudays UA

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020