Фільм про вільнодумну активістку з Китаю покажуть на фестивалі «Кіномедіа»

13 жовтня 2016

19 жовтня в столичному кінотеатрі «Київ» покажуть один із кращих конкурсних фільмів Docudays UA – «Задиристку горобку» режисерки Нанфу Вонґ. Стрічка змагалася в програмі фестивалю DOCU/ПРАВО.

 

У своєму фільмі молода режисерка Нанфу Вонґ слідує за вільнодумною активісткою Йє Хайєн (на прізвисько Задириста горобка), щоб виразити свій протест щодо сексуального насильства, якого зазнали від директора шестеро учениць молодшої школи. Активісти, на яких стоїть клеймо ворогів держави, змушені переживати допити, цькування та арешти.

 

Але Горобка, знана своєю інформаційно-пропагандистською діяльністю, спрямованою на захист прав працівників секс-індустрії, продовжує боротися за права жінок та дівчат. І багато в чому тут їй у поміч стають соціальні мережі. Власне, після перегляду фільму відбудеться також дискусія на тему «Як соцмережі допомагають боротися з насиллям», яку модеруватиме координаторка правозахисних програм Docudays UA Надія Чушак.

 

Вхід на показ вільний за умови попередньої реєстрації тут. Фільм демонструватиметься з українськими субтитрами.

 

Показ відбудеться 19 жовтня о 19.00 у кінотеатрі «Київ» (вул. Велика Васильківська, 19, зал «Сінематека»).

 

Захід відбудеться в рамках співпраці Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA та кінофестивалю короткометражних фільмів про журналістику «Кіномедіа».

 

На фото - кадр з фільму «Задириста горобка» Нанфу Вонґ

18 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ
26–
березня
4
квітня 2021
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020
Відкрита вакансія Full-stack (backend/frontend developer)
Новини
15 липня 2020